content
"שבילים"- חינוך חברתי קהילתי
![החלטה לא קלה שנעשתה בלב כבד. צילום: בועז לניר](/sites/default/files/styles/kib_appears_main_page/public/article_thumbnails/WhatsApp%20Image%202024-07-04%20at%2016.53.20.jpeg?itok=T42ZPCRm)
שלושה חודשים לאחר תחילת ההכנות לרפסודיות 2024 ועשרה ימים לפני פתיחת המחזור הראשון מבין ארבעה מתוכננים, החליטו אגף החינוך והנהלת התנועה שלא לקיים את הרפסודיה בכנרת, עקב החשש הביטחוני והמשך הירי מלבנון. ראשת אגף חינוך דבי ברא"ס: "האחריות לשלומם וביטחונם של אלפי בנות ובני הנוער הכריעה. במקומה - נקיים פעילות חלופית בקיץ"
03/07/24
הכנס השנתי של אגף חינוך בתנועה הקיבוצית לשכבת י"א פוצל השנה לשני…
בימים אלו עובדים באגף החינוך של התנועה הקיבוצית על הקמת מסלול חדש…