דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

אפיקים לשירות הציבורי - הדרך שתוביל אותך להשתלבות תעסוקתית במגזר הציבורי

לאחר שלושה מחזורים מוצלחים, אשר יצאו מתוכם בוגרים ובוגרות שהשתלבו במגזר הציבורי, תכנית "אפיקים לשירות הציבורי" פותחת מחזור רביעי וההרשמה יוצאת לדרך!
אפיקים לשירות הציבורי - הדרך שתוביל אותך להשתלבות תעסוקתית במגזר הציבורי

אפיקים לשירות הציבורי הינה תכנית מנהיגות והכנה לשירות הציבורי, מבית רשת הצעירים של התנועה הקיבוצית ובשיתוף אגף בכיר ׳עתודות לישראל׳ במשרד ראש הממשלה. התכנית חושפת את משתתפיה לשירות הציבורי דרך היכרות עם משרדי הממשלה והיחידות הכפופות להם, השלטון המקומי והמגזר השלישי, לרבות תכניות העתודה הפועלות במסגרת עתודות לישראל, מפגשים עם משרתי/ות ציבור פורצי דרך ומעוררי השראה, היכרות עם סוגיות ליבה ותהליכי עומק בחברה הישראלית והתנסות מעשית.

בנוסף, התכנית מעניקה כלים לפיתוח רעיון והעברתו, כתיבת נייר מדיניות, הצגה עצמית ועמידה מול קהל. כל אלה, כלים ההכרחיים לכניסה למגזר משרתי הציבור. התכנית מלווה באופן אישי על ידי רכז התכנית ומעבר למפגשים הקבוצתיים, יקבלו המשתתפים והמשתתפות ליווי אישי ומקצועי שיסייע להם בתהליך ההשתלבות.

לפעמים, אפילו שכבר נראה שמצאנו כיוון מקצועי, אנחנו לא יודעים מאיפה להתחיל ומה הצעד הנכון לעשות. אם המגזר הציבורי הוא אחד מהכיוונים עליהם חשבתם -  תכנית אפיקים לשירות הציבורי היא בדיוק בשבילכם. אם אתם מרגישים שבוער בכם הרצון להוביל שינויים בחברה הישראלית אתם לפני לימודים, במהלך או בתהליך חיפוש אחר קריירה או שינוי קריירה - מקומכם איתנו.

התכנית מיועדת לגילי 22-35, תתקיים בין החודשים נובמבר 2022 למרץ 2023 וכוללת 15 מפגשים קבוצתיים במתכונת היברידית של מפגשים פרונטלים בבית התנועה הקיבוצית ביקום ומפגשי זום. כמו כן, יתקיימו שני ימי התמחות, שני ימי סיור וסמינר דו-יומי.

דמי השתתפות בתכנית הינם 250 ש״ח בלבד.
 

הירשמו עכשיו לתכנית המנהיגות שתעניק לכם את הידע והכלים שיאפשרו לכם להשתלב במגזר משרתי הציבור. את ההזדמנות הזאת אסור לכם לפספס. אז למה אתם מחכים?

*קבלה לתכנית מותנת במשימת בית וראיון אישי

להרשמה >> https://did.li/d8kaa
רוצים פרטים נוספים? לחצו כאן ונחזור אליכם >> https://did.li/a8kaa


לפניות נוספות ושאלות: דגן – shimoni338@gmail.com

הוספת תגובה חדשה