דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

סופ"ש של גרוב (במגבלות הקורונה) בעין גדי

בסופ"ש הקרוב, בימים חמישי - שבת, 3-5/12, יערך לראשונה פסטיבל גרוב עין גדי. הפסטיבל ישלב הופעות דרייב אין ל- 500 צופים ברכבים בחמי עין גדי לצד סדנאות, סיורים, טיפולים לגוף ולנפש, לינה ותכנים מקומיים שיוצעו לציבור בקיבוץ ובשמורת הטבע עין גדי. ראש המועצה האזורית תמר, ניר ונגר: "יצרנו הזדמנות לסופ"ש של תרבות ויצירה מקומית במתווה מותאם קורונה"
סופ"ש של גרוב (במגבלות הקורונה) בעין-גדי
ג'יין בורדו: "מתרגשת". גם אנחנו.... צילום יח"צ: אורית פניני.

במועצה האזורית תמר מסורת של קיום פסטיבלים, הופעות ואירועים. לאחר שכבר נאלצה המועצה לבטל את פסטיבל התמר במתכונתו המיוחדת בשל הסגר השני, קיוו במועצה שכן יוכלו לקיים ע"פ תוכנית העבודה את פסטיבל גרוב עין גדי- פסטיבל חדש ושונה שתוכנן השנה לפתיחת החורף בארץ ים המלח. בשל מגבלות הקורונה ובהתאם להנחיות התו הסגול, ערכה המועצה בשיתוף חברת ההפקה אינטלקט שינויים והתאמות שנועדו לאפשר את קיום הפסטיבל במתכונת שונה וייחודית.

בסופ"ש הקרוב, בימים חמישי - שבת, י"ז-י"ט כסלו, 3-5/12, יערך לראשונה פסטיבל גרוב עין גדי. הפסטיבל ישלב הופעות דרייב אין ל- 500 צופים ברכבים בחמי עין גדי לצד סדנאות, סיורים, טיפולים לגוף ולנפש, לינה ותכנים מקומיים שיוצעו לציבור בקיבוץ ובשמורת הטבע עין גדי. הפסטיבל משלב את מיטב הזמרים והאומנים הכמהים לחזור ולהופיע לצד יצירה מקומית ואפשרויות לינה באזור באופן שיתמוך גם בתיירנים באזור.

ראש המועצה האזורית תמר ניר ונגר: "קיום שגרה כזו או אחרת של תיירות ותרבות בעידן הקורונה היא אתגר עימו אנו מתמודדים כבר כמה חודשים. אני שמח שפתחנו את התיירות הכפרית ובהמשך את האי הירוק בעין בוקק לטובת התיירנים באזור ועם ישראל שצמא לחופשה בריאה. אנו מחויבים גם ליוצרים ואנשי קהילת התרבות ולשמחתי יצרנו הזדמנות לסופ"ש של תרבות ויצירה מקומית במתווה מותאם קורונה. אני מזמין את הציבור לבוא, להנות ולהתארח בארץ ים מלח!".

הזמר והיוצר מוש בן ארי אמר לקראת הפסטיבל: "'את המוסיקה אי אפשר לעצור!' אני שמח שאנשים טובים מוצאים דרכים יצירתיות להגשים את המשפט הזה".

להקת ג'יין בורדו מסרה כי: "מזל שיש את הדרייב אין בעין גדי, מתרגשים לנגן בהופעה חיה!".
 

להלן לו"ז מופעי המוזיקה בדרייב אין בחמי עין גדי בעלות יומית של  100 ₪ לרכב פרטי (לא משנה מספר הנוסעים):

חמישי 3/12:

19:00 - כניסת רכבים

19:30 - מופע פתיחה - יוסי פיין ובן איילון

20:00 - מופע מרכזי - מוש בן ארי מארח את עומרי גליקמן סולן התקווה 6

שישי 4/12:

16:00 - כניסת רכבים

16:30 - מופע פתיחה - אפרת גורן "המקומיים"

17:00 - מופע מרכזי: ג'יין בורדו.

פרטים נוספים בדבר האטרקציות השונות בימים שישי - שבת, הזמנת כרטיסים, רישום ואפשרויות לינה באזור ניתן למצוא בדף הפסטיבל באתר ארץ ים המלח: https://bit.ly/3m40Ydo

הוספת תגובה חדשה