דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

'עסק קיבוצי'​ - והפעם... משהו מיוחד! להקת הסלינקיז מקיבוצי עמק הירדן!

להקת הסלינקיז, להקת Fאנק רוק בעברית מקיבוצי עמק הירדן מוציאה אלבום ראשון- וצריכה את עזרתכם בכך!
חברי הלהקה מספרים: אחרי התבשלות ארוכה (אוקייי, שנים) בין המקלט בקיבוץ לבין במות גדולות כקטנות ברחבי הארץ, אנחנו ממש נרגשים להוציא את אלבומנו הראשון, 'בוסר'.

הלהקה הוקמה בתיכון על ידי חברים לאותה השכבה בתיכון בית ירח. במהלך השירות הצבאי צירפנו לשורותינו עוד שני חברי להקה כך שכיום הלהקה מונה 8 חברים. אחרי השחרור מהצבא בחרנו לגור בעמק (חלק מאיתנו בדירת שותפים), ורובנו בחרנו גם לקחת אחריות על הדור הצעיר של העמק והדרכנו נעורים של 5 קיבוצים שונים וקבוצת מוזיקה העונה לשם "יוצרים רוק חברתי". בזכות הקשר לנוער ולהדרכה בקיבוצים הלהקה כבר הספיקה להופיע בכמה ממפעלי התנועה הקיבוצית ולהתחבר למדריכים ולנוער מרחבי הארץ.

המסרים החברתיים והקריאה לעשייה ולשינוי חברתי הם חלק מרכזי ביצירה של הלהקה. אנחנו מאמינים שאפשר לשלב אמירה ומסר יחד עם הריקודים והכיף שבהופעה. הקהל לא מפסיק לחייך ולקפוץ ובסוף ההופעה אנחנו מקבלים הרבה תגובות חיוביות על כך שחוץ מזה שהיה טירוף, גם גרמנו לאנשים לחשוב.

בשנה האחרונה גיבשנו את השירים לכדי אלבום. אחרי שנים של חזרות וחודשים באולפן ההקלטות, השלמנו את הקלטת אלבום הבכורה שלנו, "בוסר". האלבום שיכלול 6 שירים, הופק על ידי ברוך בן יצחק (רוקפור) ועתיד לצאת בחודש ינואר. כדי שנוכל להוציא את האלבום לאור, פתחנו קמפיין למימון המונים (הדסטרט) במטרה לאסוף 30 אלף שקל לטובת הדפסה, הפצה, יציאה לסיבוב הופעות השקה והמשך היצירה שלנו כלהקה ולשם כך אנחנו צריכים את עזרתכם!
חשוב! על מנת שנוכל להוציא את האלבום לאור חייבים להגיע ל100 אחוז מהיעד.
אנחנו מודים על כל תמיכה, ונשמח שתצטרפו אלינו לדרך המרגשת, המשמחת והמשמעותית שהסלינקיז עושים בשנים האחרונות".
נתראה על הבמות! (או בחד"א).

הסלינקיז יופיעו במסע י"ב, מסע האופניים שיתקיים בחנוכה ויופיעו בפני 1000 י"בניקים מכל רחבי הארץ!

הוספת תגובה חדשה

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

6 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
fw_after_content