דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

שיתוף הפעולה בין ירוחם לתנועה הקיבוצית ממשיך

אגף צעירים ומעורבות בתנועה הקיבוצית ועמותת צעירים בירוחם מזמינים אתכם להצטרף לגרעין התיישבות חדש בירוחם!
שיתוף פעולה בין ירוחם לתנועה הקיבוצית

בהמשך לשיתוף הפעולה של התנועה הקיבוצית והמועצה המקומית ירוחם, עליה סיכמו ראש המועצה מיכאל ביטון ומזכ"ל התנועה הקיבוצית ניר מאיר מבקשים באגף הצעירים והמעורבות בחברה של התנועה ועמותת צעירים בירוחם להקים גרעין התיישבות בעיר. מטרת הגרעין כפי שרואים זאת סגנית ראש המועצה, טל אוחנה וראש אגף הצעירים אסיף איזק הוא להביא סטודנטים, זוגות ומשפחות צעירות מהקיבוצים מרחבי הארץ לגור ולפעול בקהילה הצומחת בירוחם.

אסיף איזק ראש אגף צעירים ומעורבות בחברה: "פרויקט זה הוא המשכה של שותפות ארוכת טווח בין התנועה הקיבוצית לירוחם, ואני קורא לכל מי שהציונות זורמת בדמו ובדמה להצטרף לפרויקט האדיר הזה. אנו חוזרים לדבר בשפה של התיישבות מתוך שותפות, כמו שהזקן אמר: "בנגב יבחן העם במדיניותו" (דוד בן גוריון). אני רוצה להודות לטל אוחנה על שיתוף הפעולה מתוך ראייה משותפת של האתגרים הניצבים בפנינו".

סגנית ראש המועצה טל אוחנה בירכה אף היא ואמרה: "המועצה המקומית ירוחם מבקש לקדם התיישבות של צעירים אידיאליסטיים מרקע מסורתי וחילוני, בנוסף לצעירי הציונות הדתית שמגיעים לכאן בעשורים האחרונים ותורמים את תרומתם הנכבדת לפיתוחה של העיירה. אנו שמחים על השותפות עם התנועה הקיבוצית ומקווים שכבר בקרוב נוכל לקלוט אלינו משפחות צעירות, ילידי הקיבוצים ובוגרים של המסגרות ההתיישבותיות השונות. אני מודה למזכ"ל התנועה ולאסיף מנהל אגף הצעירים על הרצון והמחויבות לפיתוח הנגב וירוחם בפרט".

הוספת תגובה חדשה

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.