דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

שפה כפולה - תערוכת קרמיקה והדפס 2023

ביום שישי, 30.6.23, תיפתח בגלריה גבעת חביבה לאמנות התערוכה 'שפה כפולה' - התערוכה השנתית של  לומדי הקרמיקה וההדפס, המפגישה בין שפות חומריות וחזותיות שונות. המבקרים מוזמנים להתרשם ממגוון מרהיב של כ-500 עבודות, שנוצרו כולן בעבודת יד מוקפדת, הנפרסות על פני חמישה חללים. את התערוכה אוצרים במשותף אבנר זינגר ומשה רואס

הזמנה לשפה כפולה - תערוכה קרמיקה והדפס

מעל 200 לומדות ולומדים מגיעות ומגיעים מידי שבוע למרכז המשותף לאמנות בגבעת חביבה על מנת לחקור, להתנסות, לשוחח ולחדד שפת יצירה אישית ותרבות חומרית. השפה הנובעת מן החומר וממגע היד בו, שפתו הרעיונית של כל יוצר, השפות החדשות הנבראות מתוך המפגש בין חומרים ומדיות שונות, שפת הטכניקה והטכנולוגיה, שפתם של האור העובר דרך הרשת והחום המופק מהתנור מייצרות כולן יחד שיח מרתק. תוצרי שנה של לימוד ושיח אומנותי, בריבוי הקולות המיוחד של תלמידינו, מוצגים בתערוכת סוף השנה.

המרכז המשותף לאמנות בגבעת חביבה, הפועל מעל שלושה עשורים, הוא בית של יוצרות ויוצרים, המאמינים בתקשורת מרובת קולות ובערכיה של חברה משותפת. אנו מאמינים בתפקידה של אמנות לבנות גשרים בין אנשים ובין עולמות. בנוסף אנו מאמינים בכוחן המופלא של המלאכות בחומר להניע דעות רגשות ורעיונות, ולהרחיב את ראיית הטוב.

גלריה גבעת חביבה לאמנות בוחנת, מעלה וחוקרת את המשותף על רבדיו השונים. ערכים של חברה משותפת, שיח רב תרבותי וקידום המרקם הרב תחומי באמנות. הגלריה מציגה אמנות הנותנת במה לאמנים מאוכלוסיות וקבוצות שונות בחברה הישראלית בדגש על החברה היהודית והחברה הערבית.

לחצו כאן למידע על התערוכה באתר הגלריה ולטקסט האוצרות

_________________________

פתיחה: יום שישי 30.6.23, בשעה 11:00
נעילה: 2.9.23
מקום: גלריה גבעת חביבה לאמנות.
אוצרי התערוכה: אבנר זינגר ומשה רואס
אוצרת הגלריה: ענת לידרור

שעות פתיחה: ראשון - חמישי: 16:00 – 09:00  |  שישי: 14:0010:00  | שבת: 10:00-16:00 
_________________________

להזמנת סיורים, הדרכות אינטראקטיביות וסדנאות בהשראת התערוכה לקבוצות – אילנה: 052-5324512 | artgivathaviva@gmail.com

הוספת תגובה חדשה