דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

המקום שבו הכל קורה: ההרשמה לכנס הנהגות הקיבוצים ה-9 בעיצומה!

מנהל.ת בקיבוץ, לכנס הנהגות הקיבוצים התשיעי כבר נרשמת? אל תפספסו הזדמנות של פעם בשנה לפגוש עמיתות ועמיתים מכל הארץ לשלושה ימים של למידה ותכנים רלוונטיים, שיח, רישות, השראה ומילוי מצברים
מודעה מעודכנת של כנס הנהגות הקיבוצים ה-9

כנס הנהגות הקיבוצים התשיעי יתקיים במלון לאונרדו קלאב ים המלח בימים שלישי-חמישי, 21-23 בפברואר 2023. הכנס מושך אליו מדי שנה כ-500 יו"רי קיבוץ, מנהלי.ות קהילה, מזכירי.ות קיבוצים ומנהלי.ות מש"א למפגש בן שלושה ימים שנוגע בנושאים שעל סדר היום של הקיבוצים והחברה הישראלית, מאפשר מפגש ושיתוף מתוך חוויית התפקיד, למידה והעשרה וגם, לא פחות חשוב – חוויה והנאה.

טעימה ממה שמחכה לנו בכנס השנה (רשימה חלקית):

מושבי בחירה שיעסקו בנושאים הכי חמים שמעסיקים אותנו: זהות קיבוצית, אתגרי החקלאות, תרבות השיח, מערכת החינוך והקהילה הקיבוצית, צמיחה ושיוך והשפעתם על הקיבוץ העתידי, פיתוח מנהיגות מקומית, הקיבוץ  בציבוריות הישראלית, ושילוב בין דורי.

פרספקטיבות מגוונות על הקיבוץ: שיחה עם אסף ענברי על "הספר האדום", פאנל "עושים רוח" על תרבות ויצירה בקיבוץ, הרצאות טד על זהות יהודית-קיבוצית עכשווית, מעגלי שיח "מדברים קיבוצית" ומרחב פתוח בנושא המציאות החברתית והפוליטית בישראל ותפקידנו כהנהגה בתוכה.  

מבט ודיון על ישראל היום: מפכ"ל המשטרה לשעבר, רנ"צ רוני אלשיך, ירצה על מנהיגות מאפשרת בישראל 2023, ועוד נשות ואנשי ציבור ופוליטיקאים.ות.

הרצאות העשרה מקצועיות: ד"ר שמעון אזולאי על מיתוס האושר והולדת המשמעות, שירלי יובל על חשיבה חיובית, ואסף גרנות על מהפיכת הקשב.

ובשביל הרוח, הנשמה (וגם הגוף): "להתחיל את הבוקר טוב" – ריצה, הליכה מדיטטיבית, התמקדות ויוגה, ומופעי ערב: דני סנדרסון, גורי אלפי, וכמיטב המסורת, בירה ונשירה עם דגן יראל.  

מומלץ מאוד להגיע לכנס יחד עם שותפי ושותפות תפקיד מהקיבוץ (כי יהיה קשה לבחור לאיזה מושב בחירה ללכת וככה תוכלו להתפצל...). מהרו להירשם, מספר המקומות מוגבל!

להרשמה: לחצו כאן

הוספת תגובה חדשה