דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

המינוי הבכיר הראשון של השר עודד פורר: מנכ״לית חדשה למשרד החקלאות

שר החקלאות ופיתוח הכפר, עודד פורר, הודיע בבוקר יום ראשון (27.6) על מינויה של עו"ד נעמה קאופמן-פס לתפקיד מנכ"לית משרד החקלאות ופיתוח הכפר. עו"ד קאופמן-פס תחליף את המנכ"ל היוצא, ד"ר נחום איצקוביץ. המינוי טעון אישור נציבות שירות המדינה והממשלה על פי חוק
עו"ד נעמה קאופמן-פס. צילום: ענבל מרמרי
עו"ד נעמה קאופמן-פס. צילום: ענבל מרמרי

עו״ד קאופמן בעלת שני תארים במשפטים ותואר שני במינהל עסקים, משמשת היום כמשנה וכמ"מ מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה. במסגרת תפקידה האחרון הובילה עו״ד קאופמן-פס תפיסה של קידום התעשייה המקומית תוך חיזוק יכולות התחרותיות והחדשנות וזאת כממונה על התעשייה במשרד, שימשה כמ"מ רשם האגודות השיתופיות, בנוסף על תפקידה, וכמנהלת הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי ולקידום השקעות זרות.

עו״ד קאופמן-פס בעלת נסיון ממשלתי עשיר כמו גם בתחומי הכלכלה והמשק המקומי ויש לה היכרות רחבה עם תחומי העיסוק של המשרד לרבות קידום חדשנות בתחומי החקלאות והאגטק, עידוד השקעות הון ועוד. בעברה שימשה בתפקידים בכירים במשרד האוצר וגם כדירקטורית ברכבת ישראל בע"מ, באשרא- חברה לביטוח סיכוני סחר חוץ בע"מ ובעגור- חברה לניהול קופות גמל וקרנות השתלמות בע"מ.

במשרד החקלאות ופיתוח הכפר כתבו בעמוד הפייסבוק: "אנחנו מאחלים הצלחה רבה למנכ"לית הנכנסת, עו"ד נעמה קאופמן-פס, ולמנכ"ל היוצא, ד"ר נחום איצקוביץ, בדרכו החדשה". 

מזכ"ל התנועה הקיבוצית, ניר מאיר, שוחח לאחר ההודעה על המינוי עם המנכ"לית המיועדת ואמר לאחר מכן: "נעמה קאופמן פס שימשה כממלאת מקום רשם האגודות השיתופיות. היא מילאה את התפקיד לצד המשך תפקידה כמשנה למנכ"ל משרד הכלכלה. למרות העומס הרב שהוטל על כתפיה, היא הפגינה חריצות מעורבות וכושר למידה מרשים במיוחד. נדמה לי כי אפשר לקבוע שמצאנו בה ידידת אמת. לנעמה רקורד עשיר ומגוון והיא אינה זקוקה להמלצות מאתנו, אך נדמה לי כי נוכל להתברך בעובדה כי תכהן כמנכ"לית משרד החקלאות ופיתוח הכפר, לעת המאתגרת הזאת. בירכתי את נעמה באופן אישי ואני שמח לברך אותה גם בשם התנועה הקיבוצית כולה.

אני מודה לד"ר נחום איצקוביץ על תקופתו במשרת מנכ"ל המשרד". 

תגובות

כל הכבוד
שי
ליברמן דואג שהשרים שלו יעשו סדר במשרדים... תותח

הוספת תגובה חדשה

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.