חניכי ומדריכי השומר הצעיר יקימו ביום חמישי את "מאחז השלום" בכיכר רבין
חניכי ומדריכי השומר הצעיר יקימו ביום חמישי את "מאחז השלום" בכיכר רבין

אביב לשם, דובר השומר הצעיר, 13.3.2005

 

052-4840620, dover@tkz.co.il

sh-mazkira@tkz.co.il

www.hashomer-hatzair.org


בתכנית, פעילות עם מדריכי "בני עקיבא", הקוטבית אידיאולוגית: ויכוח נוקב על תכנית ההינתקות,"ארוחת ערב של שלום ופיוס" וערב שירה בציבור. לפני ואחרי, יציפו השמוצניקים את כבישי הארץ בפלריגים ויחלקו סטיקרים ופליירים בצמתים.

 

בשישי בערב (20:00) יפצחו יושבי המאחז בריקודי עם המוניים על רחבת הכיכר 

 

"מטה הרוב", המאגד מפלגות, תנועות פוליטיות חוץ פרלמנטאריות ותנועות נוער יקיים במוצאי שבת הפגנת המונים בכיכר רבין לתמיכה בתכנית ההתנתקות מרצועת עזה.  טרם ההפגנה, בה צפויים להשתתף רבבות, יקיימו פעילי המטה פעילויות שטח מקדימות ברחבי הארץ.

 

ויכוח נוקב, ארוחה משותפת ושירה בציבור

 

חניכים ומדריכים רבים מהשומר הצעיר ישתתפו כבר מיום חמישי בפעילויות תליית פלריגים בכבישים, הדבקת פוסטרים, עמידה בצמתים וחלוקת חומרי הסברה. מספר מיכאל גבאי, רכז הצוות הפוליטי, השומר הצעיר: בבוקר חמישי (17/3) נקים בכיכר רבין בתל-אביב את "מאחז השלום" בו נקיים פעילות משותפת עם חברי "בני עקיבא", הקוטבית לנו אידיאולוגית. בשונה מהמאחזים הבלתי חוקיים בשטחים, שלנו קיבל אישור ויפונה על פי חוק בסיום הפעילות. בשעה 16:30 נקיים דיון נוקב בנושא הבוער- ההתנתקות, ולאחריו, בשעה 18:30 "ארוחת ערב של שלום ופיוס" וערב משותף של שירה בציבור. בלילה נצא כמה עשרות שמוצניקים למבצע לילי נרחב של תליית פוסטרים ברחבי העיר לקראת העצרת בשבת.

 

ריקודי עם המוניים בכיכר רבין

 

בשישי תמשך הפעילות בדיונים עם אישי ציבור, קליטת חניכים רבים שיגיעו מרחבי הארץ ובשעה 20:00 ריקודי עם בכיכר. בשבת יתקיימו שיחות על אקטיביות פוליטית ועל המציאות הפוליטית בישראל עם עיתונאי בכיר. בשעות אחרי הצהריים יפונה המאחז ויוכל הליך קליטתם של 1500 חניכים מקיני התנועה הצפויים להגיע לעצרת.

 

בני נוער ותושבי תל-אביב מוזמנים למאחז שיאויש בין הימים חמישי-שבת, בכל שעות היום והלילה.
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים