קייצת אגדות הילדים בג'סי כהן יוצאת לדרך
אביב לשם, דובר השומר הצעיר, 1.8.04
אביב - 052-4840620
dover@tkz.co.il
sh-mazkira@tkz.co.il
www.hashomer-hatzair.org
150 ילדים יבלו 12 ימים בקייצת מהנה המוקדשת השנה לסיפורי אגדות ילדים- עמי ותמי יבשלו בטבע, הרקולס יבנה מתקן צופי, וכולם יבלו בים ובפארקי המים. כל זאת, במחיר עלות בלבד- 220 שקל על מנת שכמה שיותר ילדים יוכלו להשתתף ןלבלות
ביום ראשון התחילה קייצת שמארגן קן השומר הצעיר בשכונת ג'סי כהן בחולון. 150 ילדים מיהרו להירשם לקייצת האטרקטיבית שתארך 12 ימים ותוקדש השנה לסיפורים מפורסמים של אגדות מהן נהנו לאורך השנים המוני ילדים.

הפעילות החינוכית הראשונה שתתבצע במסגרת הקייצת היא תרגול פינוי מהיר כאימון למקרה שחס וחלילה מתרחש באחד הימים אירוע המחייב את פינוי המשתתפים. בהמשך הקייצת, אותה מדריכים 30 מדריכים שעברו לשם כך שלושה ימי הדרכה, מגוון רחב של פעילויות- בישול ואפייה בטבע, לימוד תחום הצופיות והמחנאות, תחרויות ספורט ויצירה אומנותית והכנת הצגת תיאטרון, על פי סיפורי האגדות כמובן. בנוסף, בכל יום משעות הצהריים יתקיים בילוי רטוב- בים או בפארק המים.

נועה כחל-צרפתי, מרכזי קן ג'סי כהן, מבקשת להוסיף כי הקייצת מתקיימת בסיוע ובשיתוף פעולה הדוק עם עיריית חולון ועל פי כל כללי ותקנות הבטיחות המתחייבים. עוד מספרת צרפתי כי הקייצת תארך 12 ימים "ויהיו בה מלא הפתעות ואטרקציות מהנות למשתתפים. עשינו הכל על מנת להוריד את עולות ההשתתפות ל-220 שקל שהוא מחיר עלות וזאת באמצעות גיוס תרומות מגופים עסקיים בעיר שנרתמו לעניין ובעזרת תמיכת העירייה".

לפרטים ותיאום סיקור:
אביב לשם, דובר השומר הצעיר 052-4840620
אורן ברקן רכז אזור מרכז 052-4840624


מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים