מבצע: שולחנות עגולים (סרט מצורף)
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

מבצע: שולחנות עגולים

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 8.11.2011 

ביום חמישי 8/12/11 בין השעות 18:00-21:00 יתקיים בארץ מבצע גדול תחת השם "ישראל 2021" אותו מארגנים העיתון הכלכלי דה מרקר (TheMarker) ועשרות ארגונים חברתיים, ובתוכם התנועה הקיבוצית באמצעות אגף המשימות, שהצטרפו למחאה החברתית בקיץ האחרון. לב המבצע הוא התכנסותם של עשרות אלפי אזרחים בכל רחבי הארץ סביב שולחנות עגולים לשיח אזרחי על המצב החברתי בישראל, והצעות דרכים לתיקון.

 

התנועה הוזמנה להשתתף ביוזמה, ולארגן בכמה שיותר קיבוצים דיונים פתוחים סביב "שולחנות עגולים", בהם ידונו על מצב החברה ודרכים לשיפור חולייה, ונושא הקשור לחברה הקיבוצית: האם החברה הקיבוצית שפעלה במשך שנים כ"תנועה התיישבותית חלוצית" יכולה ומוכנה להמיר "חלוציות" זו, שסיימה, אולי את תפקידה, ב"חלוציות חברתית", הפועלת לא רק למען החברים בה אלא גם למען הציבור הכללי, שבמידה רבה הוזנח על ידי מוסדות השלטון?

 

השבוע נשלח מכתב ראשון בנושא למזכירויות הקיבוצים ובו בקשה להשתתפות. הכוונה היא שבכל מוקד שיח ישולב מנחה מקומי או "מבחוץ" שעבר הכשרה מוקדמת, ורכז פעילות מקומי שידאג לארגון מקום למפגש, ישווק את היוזמה בקיבוץ, וידאג לצד הטכני - שולחן, כסאות וכיבוד קל.

 

נשמח להיענות חברים להתנדב לארגן את המפגש בקיבוץ. פרטים ניתן להשאיר בטלפון 03-6925398 או בכתובת דואר אלקטרוני ginatak@tkz.co.il

  

שיח חברים בקיבוצים: הצעה לדיון סביב שולחנות עגולים במטרה לקיים רבי שיח לקראת ועידת התנועה
שולחנות עגולים בכל קיבוץ - הצעה לביצוע!

  


 

מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים