נפתחת קבוצת עמיתי מקצועות בריאות ורווחה
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

נפתחת קבוצת עמיתי מקצועות בריאות ורווחה

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 21.9.2011

 

יעל אייזנר

מחלקת בריאות ורווחה משיקה "קבוצת עמיתים" . קהל היעד הם ממלאי תפקידים בתחומי בריאות, רווחה וסיעוד בקיבוצים. מפגש ראשון מתוכנן ל-22/11, ואחריו יבואו עוד שבעה, כולם בימי שלישי, בהפרשים של שבועיים-שלושה בין האחד לשני. את המפגשים, בבית התנועה בתל-אביב, תנחה מיכל שקד, מנחה בכירה בתהליכי מעבר ושינוי, יועצת בתחומי פיתוח קהילה ומערכות חינוך בדגש התפתחות המנהל והצוות בארגון.

 

במפגשי "עמיתים למקצוע", מסבירה יעל אייזנר, "נתמקד באימון וליווי המשתתפים, נעדכן במידע חדש, וניעזר בניסיון המצטבר של המשתתפים מעבודתם בקיבוץ, בניסיון לשתף ולהתייעץ בדילמות ובמקרי מבחן מההתמודדות בעובדה השוטפת. השתתפות במסלול מחייבת את המשתתפים לעבודה אישית בין המפגשים, לרבות קריאת חומרים, יכולת חשיפה ושיתוף הדדי, לצד שמירה על דיסקרטיות ומקצועיות.

 

קהל היעד הם מנהלי בריאות ורווחה בוגרי תוכניות של שנים קודמות. יתקבלו גם על בסיס התאמה מנהלי בריאות רווחה ותיקים נוספים. לא יתקבלו מי שאינו מכהן בתפקיד בפועל.

 

פעילות נוספת של המחלקה היא פתיחתה של סדנה ל"טיפוח זקנה מיטבית בקיבוץ". הסדנה תעסוק בנושאי יסוד בגרנטולוגיה, בגישות לטיפוח הזקנה והיא תמשך חמישה מפגשים. על תכנים ומועד התחלתה נודיע בקרוב. בינתיים ניתן להקדים ולקבל פרטים נוספים ולהירשם אצל אתי באגף החברה 03-6925245.

 

אתר המחלקה www.kibbutz.org.il/b-revacha

 

מסלולי הכשרה של מחלקת הבריאות
סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים