בעזרת השם
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

בעזרת השם

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 1.8.2011

 

ד"ר אבי אהרונסון

מחלקת החינוך תספק שירותי ייעוץ והדרכה לחברת "סמרט סורסינג", המבקשת להיעזר בשמו הטוב של החינוך הקיבוצי להרחבת פעילות

 

הסכם בין חברת "סמארט סורסינג" למחלקת החינוך במטה התנועה הקיבוצית אושר על ידי מזכירות התנועה בראשית השבוע. מהות ההסכם היא פריצה של מחלקת החינוך הקיבוצי למתן ייעוץ והדרכה למערכות חינוך בגיל הרך ובחינוך הבלתי פורמלי מחוץ לקיבוצים, בערים.

 

במסגרת ההסכם, נקבע, תספק מחלקת החינוך באמצעות כ-30 יועציה שרותי הדרכה וליווי חינוכי לעובדי חברת סמארט סורסינג, לה ניסיון מוכח בהפעלת מערכות חינוך, פעוטונים וצהרונים בערים שונות ברחבי הארץ. עוד נקבע, השימוש בשמה של התנועה הקיבוצית יהיה תחת הכותרת "בייעוץ והדרכת מחלקת החינוך של התנועה הקיבוצית", וחברת סמרט סורסינג תוכל להשתמש במוניטין הקיבוצי רק למטרה זו. התשלום שייגבה מהחברה יהיה עבור ייעוץ ושימוש בשם ובמוניטין שרכשה מחלקת החינוך ויועציה.

 

על ההסכם עמלו מטעם התנועה הקיבוצית המנכ"ל מרקי לוי, עו"ד אמיר גנז, ומנהל מחלקת החינוך - ד"ר אבי אהרונסון (נתיב הל"ה), שהציג במזכירות את פרטי ההתקשרות. "השילוב של ידע מקצועי שאנחנו מביאים, עם ידע תפעולי שמביאה שותפתנו החדשה עתיד במהרה להוכיח עצמו כשילוב מנצח" העריך אהרונסון. "אנו רואים את ההתקשרות עם חברת סמרט סורסינג מהלך אסטרטגי לתנועה ולמחלקה, ומימוש יעד אסטרטגי של יציאה לעבודה מחוץ לקיבוצים, מתוך רצון להפיץ את החינוך הקיבוצי, הנתפס כמותג חזק, כמסר לחברה הישראלית. בנוסף, יש בהתקשרות התרחבות מקצועית וכלכלית, ותרומה לשמה ותדמיתה של התנועה הקיבוצית", כך לדברי אהרונסון.

 

לאתר מחלקת החינוך - לחצו כאן

 

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים