הלב
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

הלב

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 12.5.2011

יעל אייזנר

יעל אייזנר (47), מעגן מיכאל

מנהלת מחלקת בריאות ורווחה, והסניף הקיבוצי של איל"ן

 

מה מריץ אותי: קידום אינטרס הקיבוצים מול משרד הבריאות, ביטוח לאומי, שירותי בריאות כללית ואחרים. בנוסף, ייעוץ והדרכה לקיבוצים, פיתוח מערך ימי עיון והעשרה לממלאי תפקידים בקיבוצים.

 

יחד עם שותפתי אורית גלאור עוסקות בשיפור ביטוח "משלים לקיבוץ", להוספת הטבות למבוטחים בקיבוץ. ובשיתוף עמותות עוסקות בהכשרת גמלאים צעירים שיסייעו וילמדו ניצולי שואה למצות זכויות והכרה מהמדינה.

 

באיל"ן הקיבוצי עוסקת בגיוס תרומות והקצאתן לילדים ובוגרים נכי עצב ושריר, מלווה באהבה את מפעל קייטנות הקיץ, "שמחה להוות כתובת עבור משפחות ויחידים שהגורל הועיד להם התמודדות וקושי, ולסייע להם כמידת יכולתי הצנועה באהבה רבה".

 

עם הקיבוצים: מנפקת ייעוץ לפי הזמנה, זמינה לקשר טלפוני ("מאות טלפונים בחודש!") עבור חברים, ממלאי תפקיד בקיבוצים ובמועצות אזוריות. "הדרך להשפיע היא בקשר אישי חם, מעורבות ומסירת ידע מניסיון מצטבר למען שיפור השרות לקשיש סיעודי, גמלאי, חבר עם צרכים מיוחדים, או כל 'לקוח' אחר של מערכת בריאות ורווחה בקיבוץ".

 

אוהבת בעבודתי: מאד אוהבת את עבודתי. מרגישה זכות להיות נחוצה ולעזור. אוהבת את הדינאמיות, לעדכן בקיבוצים על חקיקה או תקנות ולסייע בהנחלתם, לבנות ביחד עם הנהלות מודלים לבריאות ורווחה מיטבה בקיבוץ, להעשיר בידע ממלאי תפקידים.

 

האנשים: "אני אוהבת את הקשר הבינאישי שנרקם לאורך השנים, את תחושת השליחות, וההרגשה שאני חלק מחברה דינאמית הלומדת עצמה ומתחדשת, לצד שמירת ערכי הערבות ההדדית. הדברים נשמעים מליציים אך הם באים מהלב. אני אוהבת את שותפיי לעבודה בתנועה - קומץ חברים המשקיעים את הלב והנשמה, למען היום ומחר טוב יותר בקיבוץ, את היכולת להיעזר ולהיתמך בקשיים".

 

עצת "זהב": "לוו מעשיכם בחמלה ואהבת האדם, בדיאלוג עם החברים, ובשאיפה לשיפור תוך בחינת שביעות הרצון החברים ממעשיכם. כמנהלים, אנו מחויבים להיות מנהלים עם אוזן קשבת (רצוי שתיים), חשיבה יצירתית ולב חם ואוהב. מהיכרותי את החברים והקיבוצים - במקום בו מתרחש שיח מכבד, נחסכת עגמת נפש. במקום בו ערכי אהבת האדם, חמלה וכבוד הם אבני הבסיס, בוראים ומשמרים מציאות של בריאות ורווחה איכותית".

 

 

לאתר מחלקת בריאות ורווחה

 

מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים