תיק תקשורת
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

תיק תקשורת

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 28.12.2010

  

100 שנה לקיבוץ הראשון היווה עבורנו "קולב" לחשיפה תקשורתית גדולה לקיבוצים. להגיע לתקשורת, ובאמצעותה לציבור הרחב, הייתה עבורנו אמצעי למימוש אחת המטרות המרכזיות - לחזור לשיח הציבורי ולהזכיר את מקומו המרכזי של הקיבוץ בבניין הארץ.

 

בסיומם של שמונה חודשים רצופי אירועים אנו גאים גם על ה"שלל" התקשורתי - מאות ידיעות וכתבות, בעיתונות מקומית וארצית, ברדיו ובאינטרנט, בכתבות ושידורי טלוויזיה, ובתקשורת הזרה.

 

אלו הושגו בזכות שורת אירועים תקשורתיים, דרכם "הבאנו" את הקיבוצים לציבור הרחב. האסטרטגיה הייתה לשוות לחגיגה הקיבוצית נופך של אירוע לאומי, עם השתתפותם של צמרת המדינה, וכחגיגה כלל-קיבוצית - דגניה הוא הראשון, אחריו הוקמו עוד 270 קיבוצים, הפרוסים לכל אורכה של הארץ.

 

שמנו דגש על הפריסה, נתנו כבוד למייסדים לממשיכיהם. במהלך השנה רואיינו מאות חברים מעשרות קיבוצים.

 

באירועים ובחוויות שיצרנו לאורך השנה "הנענו" אנשים לקיבוצים בכל פינות הארץ, בבחינת "טוב מראה עיניים". באמצעות רכישת מדיה - מודעות בעיתונים וקדימונים ברדיו - הצענו לציבור להתארח בסוכה בקיבוץ, לחפש את המטמון, להתרגש מחדש מסרטים שנוצרו על הקיבוץ. אתר אינטרנט חדש סיפק מידע על קיבוצים ואטרקציות, שיתפנו פעולה עם יוזמות להוצאת ספר המרכז מידע על כל הקיבוצים, עם אוסף שירים מהקיבוץ, עם ימי עיון ומופעים, ובקנה נמצאת סדרת טלוויזיה דוקומנטרית.

 

מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים