אושפיזין לסוכות בקיבוצים
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
אז מה נשמע ברפת?
אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 12.9.2010

בימי חול המועד יפתחו 30 קיבוצים את שעריהם לציבור הרחב, לטיולים, חוויות ואטרקציות מגוונות מחיי הקיבוץ במסגרת אירועי מאה שנים לקיבוץ.

 

מטרת התנועה בהפקת המבצע היא להביא כמה שיותר מטיילים לבקר בקיבוץ, להכיר ולהוקיר את הקיבוצים. המבקרים יוכלו ליהנות מבילוי בחינם בסיורים ברחבי הקיבוצים, מסיורים ברפת ובענפים החקלאים, מסיורים בגלריות אמנים, בגנים אקולוגים, גני ילדים, אתרי ארכיאולוגיה, פינות החי, מפעלי תעשיה, ביקור במטעים, בתצפיות נוף, בחדרי האוכל, במוזיאונים של ימי ראשית הקמת הקיבוץ ואפילו בסליקים שנחפרו להטמנת נשק.

 

הקיבוצים המשתתפים הם גבת, נצר סרני, תל קציר, עין גב, יזרעאל, לוטן, ניר עוז, רבדים, עין השופט, משמר העמק, מבוא חמה, זיקים, מגל, עין גדי, קטורה, כפר גלעדי, אדמית, כפר מסריק, מעגן, כנרת, בית זרע, יראון, אלמוג, רמת יוחנן, גבעת חיים איחוד, דגניה א', אילון, גניגר, נתיב הל"ה, מגן.

 

ההגעה היא לאחר תאום עם הקיבוץ המבוקש, פרטים והרשמה ניתן לעשות גם דרך קבוצה "אושפיזין בקיבוץ" שנפתחה ברשת החברתית facebook.

 

רשימה סופית של קבוצים מארחים - סוכות תשע"א

 

לפרטים ולהרשמה (קובץ פידיאף) - לחצו כאן

לפרטים ולהרשמה (קובץ וורד) - לחצו כאן

  

מס"די

שם הקיבוץ

מועדי אירוח

1

גבת

שבת 25/9 10:00

יום ב' 27/9 9:30

2

נצר סרני

יום ג' 28/9 15:00

3

תל קציר

שבת 25/8 9:30

יום א' 26/9 9:30

4

עין גב

ימים א' - ב' 26-27/9 15:30

5

יזרעאל

יום א' 26/9

יום ג' 28/9

בשעה 11:00

6

לוטן

כל ימי חול המועד מלבד שבת

7

ניר עוז

יום ה' 23/9 11:00

יום א' 26/9 11:00

8

רבדים

יום ו' 24/9 9:00

יום ב' 27/9 9:00

9

עין השופט

יום ו' 24/9 11:00

שבת 25/9 11:00

10

משמר העמק

ימים א' - ג' 26-28/9

משעה 10:00

11

מבוא חמה

שבת 25/9

10:00, 16:00

יום שני 27/9

10:00, 16:00

12

זיקים

יום ו' 24/9 11:00

שבת 25/9 11:00

13

מגל

ימים ב', ג' 27-28/9

 10:00

14

עין גדי

ימים ב' - ד' 27-29/9

החל מ-8:00

15

קטורה

ימים א', ג'

26-28/9

בשעה 15:00

16

כפר גלעדי

יום ה' 23/9

יום ו' 24/9

בשעות 10:00, 13:00

17

אדמית

שבת 25/9

12:00, 14:30

18

כפר מסריק

מס' טלפון של איטה 0528346205 

ימים א', ב' 26-27/9

10:00

19

מעגן

יום ה' 23/9 11:00

יום א' 26/9 11:00

20

כנרת

יום ו' 24/9

יום ב' 27/9

10:00

21

בית זרע

ימים א', ב' 26-27/9

10:00, 12:00

22

יראון

יום ו' 24/9

 10:00, 14:00

ימים א', ב' 26-27/9 10:00, 14:00

23

אלמוג

יום א' 26/9

יום ג' 28/9

 11:00

24

רמת יוחנן

כל יום חול - העדפה לקבוצות

25

גבעת חיים - איחוד

יום ו' 24/9 10:00

26

דגניה א'

יום א' 26/7 11:00

יום ב' 27/9 11:00

27.

אילון

יום ג' 28/9 9:00

28

גניגר

ימים א', ב' 26-27/9

 10:00

29

נתיב הל"ה

יום א' 26/9 10:00

30

מגן

שבת 25/9 10:30

יום א' 26/9 17:00

 

לפרטי התוכנית ולהרשמה (בקובץ פידיאף) - לחצו כאן
לפרטי התוכנית ולהרשמה (בקובץ וורד) - לחצו כאן
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים