מתכוננים לוועידה
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il

מתכוננים לוועידה

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 11.8.2010

  

ד"ר רן כוחן

למעלה מ-100 קיבוצים כבר העבירו את שמות צירי קיבוציהם לוועידת 100 שנות קיבוץ, זאת מסר ד"ר רן כוחן (צרעה) העומד, ביחד עם יוסי בן-שאול (מעברות) בראש הצוות המכין של הוועידה.

 

הוועידה החגיגית תתכנס מיד לאחר סוכות, 4/10/2010, בקבוצת כנרת. צירי הוועידה יקיימו סיורים מודרכים באתרי המורשת של התנועה הקיבוצית באזור עמק הירדן. הוועידה תיפתח לאחר ארוחת הצהרים בדברי ברכה של שמעון פרס, נשיא המדינה. באותו מעמד יישאו ברכות גם מזכיר התנועה הקיבוצית, זאב (ולוולה) שור, שאף יפתח ויציג את עיקרי הנושרים שיעלו על סדר יומה של הוועידה, ראש המועצה האזורית, יוסי ורדי. בתום הוועידה יצאו הצירים לקחת חלק בחנוכת האתר הקיבוצי החדש באום ג'וני. יום האירועים העמוס יסתיים במופע ממלכתי שייערך בקיבוץ דגניה א'.

 

רן כוחן מסר כי הוא צופה לכ-700 משתתפים, מרביתם צירים מכלל 257 קיבוצי התנועה. מלבדם הוזמנו לוועידה חברי הכנסת הקיבוציים, ראשי מועצות אזוריות, ראשי הארגונים האזוריים וכן כל מזכירי התנועה הקיבוצית לדורותיהם . חמי סל (עין שמר) ודורון רות ( שער הגולן) קיבלו את האחריות על הפקת מכלול האירועים שיתקיימו באותו היום. עמיקם אסם (אפיקים), רכז היחידה לתכנון ולמידע, לוקח חלק פעיל, ביחד עם רן כוחן, בהכנת התכנים שיונחו על שולחנם של צירי הוועידה.

 

עקב העובדה שזמן הדיונים בוועידה עצמה יהיה קצר, צפוי שהוועידה תקבל החלטה לקיים מושב ב', שבו ילובנו לעומק כל הנושאים שלא ניתן היה לדון בהם במושב הראשון.

 

מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים