ברית פיקוח על הביטוח
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il

ברית פיקוח על הביטוח

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 10.3.2010

"שירה" היא תוכנה ייעודית למגזר הקיבוצי שפותחה ביוזמת עוזי שטנגר, מנהל תחום הביטוח הלאומי במבט יועצים מקבוצת ברית פיקוח ובשיתוף בית התוכנה "תותסיס מערכות מידע".

 

ייחודה של התוכנה שהיא מותאמת לאופי המיוחד של תשלומי הביטוח הלאומי של חברי הקיבוצים ועורכת באופן אוטומטי התאמות של חבות הביטוח הלאומי על הכנסה ממקורות שונים לרבות מחוץ לקיבוץ. היא פותחה בתאום עם המוסד לביטוח לאומי במטרה להקל על הקשר עם הקיבוצים, לייצר דו"חות אחידים ולמנוע שגיאות בקליטת הנתונים.

 

לדברי שטנגר, עד כה נדרשה הנהלת החשבונות בקיבוצים לבצע את ההתאמות באופן ידני עבור כל חבר בנפרד. לעיתים הדבר נשכח או לא טופל במועד והתוצאה הייתה תשלומים מיותרים. לדבריו, התוכנה מבצעת באופן אוטומטי את הזיכוי בתשלומי הביטוח הלאומי לחברים שעברו את גיל הפרישה ולמי שעובדים מחוץ לקיבוץ. תוכנת "שירה" פועלת ברשת האינטרנט ולא מצריכה התקנה. היא מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לשינויים בכללי הביטוח הלאומי.

 

ועוד בברית פיקוח - יורם תמרי (גת) נבחר לרכז את תחום המים בברית פיקוח. יורם תמרי, שכיהן במשך 23 שנים בתפקיד רכז המים במרכז החקלאי ובהתאחדות חקלאי ישראל, יסיים בסוף חודש פברואר את תפקידו וימונה לרכז תחום המים ב"מבט יועצים" מקבוצת ברית פיקוח.

 

בשני העשורים האחרונים ייצג תמרי את המגזר החקלאי כלפי הרשויות, היה שותף במו"מ ובהסכמים בנושא קביעת מחירי המים לסוגיהם ובקיצוצי המכסות וביישום שלהם בשטח.

 

במסגרת תפקידו ב"במבט יועצים" יעניק תמרי ייעוץ וליווי לקיבוצים, מושבים, אגודות מים, מפעלי תעשייה וחקלאים פרטיים בכל הקשור לניהול הכלכלי של תחום המים.

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים