מידעון 2010 לעיונכם - פירוט המגוון הרחב של השתלמויות, כנסים, ימי עיון וסמינרים שמקיימות מחלקות התנועה

מידעון 2010 לעיונכם

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 15.2.2010

 

מידעון 2010

התנועה שיגרה השבוע לקיבוצים את מידעון 2010 ובו פירוט ומועדי מגוון רחב של השתלמויות ימי עיון כנסים וסמינרים שיקיימו לאורך השנה אגפי ומחלקות מטה התנועה. מרבית ההשתלמויות נעשות במסגרת מרכז הדרכה תנועתי שנפתח לפני מספר חודשים.

 

זו השנה הראשונה שנעשה ריכוז כזה של מגוון הפעילויות, והמטרה היא ליידע מראש ממלאי תפקידים וחברים בקיבוצים על השתלמות או קורס כזה או אחר בכדי שאלה יוכלו להתאים עצמם למועדים.

 

במידעון מפורטים קורסים וימי עיון בתחומי חוק ומשפט בקיבוץ, לימוד היבטי תכנון ושיוך דירות, ניהול מהלכי צמיחה דמוגרפית, ניהול תחומי בריאות ורווחה בקיבוץ, הכשרות ליושבי ראש וחברי ועדת ביקורת פנים, קורס שנתי לרכזי תרבות ומועדי מפגשים אזוריים של רכזי תרבות, מפגשים אזוריים של ממלאי תפקידים שמארגנים מלווי הקיבוצים מטעם התנועה. עוד בתכנית מועדי כנסים ארציים של מתנדבי שנת השרות וכנס יב', מועדי קורסים לממונות מניעת הטרדה מינית בקיבוץ, ימי עיון על זכויות משפחות חד-הוריות בקיבוץ, ועוד ועוד.

 

רבקה וילנד, מנהלת אגף החברה ושלומי אילן, מהיחידה להתחדשות הקיבוץ ומרכז ההדרכה התנועתי מזמינים חברים ליצור קשר ולהזמין את המידעון, לבחור מבין המגוון, ולהעשיר ידע בתחום הרלוונטי עבורם.

את המידעון ניתן להזמין אצל אתי, בטלפון: 03-6925245.

 

פירוט לוח התאריכים של פעילויות המחלקות של אגף החברה (קובץ אקסל)

 

לאתר של אגף החברה

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים