שלומית בונה - שלומית צימרינג ממגל מחליפה את אילנה נאור מנען במחלקת משאבי אנוש בתנועה

שלומית בונה

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 12.1.2010

 

שלומית צימרינג

שלומית צימרינג מקיבוץ מגל נכנסה לניהול המחלקה התנועתית לליווי משאבי אנוש ועבודה בקיבוצים. שלומית מחליפה בתפקיד את אילנה נאור (נען).

 

מחלקת משאבי אנוש עוסקת בהטמעת מקצוע ניהול משאבי אנוש בקיבוץ. קיום הקשר עם הקיבוצים נעשה בליווי פרטני של קיבוצים בהם נעשה תהליך אסטרטגי בתחום הסדרת יחסי הקיבוץ עם החבר העובד, בקיום מפגשים אזוריים של עמיתים למקצוע - מנהלי משאבי אנוש בקיבוצים ובמפעלי תעשייה קיבוציים, ובמסירת עדכונים על חידושי חקיקה ותקנות.

 

לשלומית הכשרה בניהול משאבי אנוש מהאוניברסיטה העברית, היא בוגרת קורס מתקדם לניהול משאבי אנוש באוניברסיטת בר-אילן, והתמחות במשאבי אנוש באוניברסיטת דרבי. ניסיונה כולל ייעוץ וניהול משאבי אנוש בקיבוצים, ניהול תחום שכר ותגמולים במטה הגלובלי של נטפים, ובתפקידה האחרון הייתה מנהלת המחלקה לישראל בפדרציה היהודית בפלורידה.

 

בהתייחסה לתפקיד החדש אמרה השבוע "השינוי בקיבוצים הביא להתנהלות ענפי הקיבוץ בפרמטרים עסקיים, ויש בכך העצמת האתגר שבניהול המשאב האנושי. הסכמתי לקחת על עצמי את התפקיד מתוך אמונה שלתנועה יש תפקיד מרכזי בתמיכה ובפיתוח מקצועי של מנהלי משאבי אנוש ובהגשת כלים מקצועיים המותאמים לעולם העבודה הקיבוצי. אני מקווה שעד לסיום הקדנציה שלי תתקיים פונקציה של משאבי אנוש בכל קיבוצי התנועה - שיתופיים כמתחדשים".

 

לאתר המחלקה למשאבי אנוש

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים