חורף חם - לאחר סוכות תתחיל סדרת מפגשים אזוריים לרכזי תרבות
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il

חורף חם

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 22.9.2009

 

תלמה להב(ימין) וריקי רז (שמאל)

בעיצומם של חגי תשרי מבקשים במטה התנועתי לתרבות קיבוצית להסתכל קדימה, להתכונן לחגים ומועדים בהמשך השנה - למשל יום האישה, יום הגבר, יום המשפחה, יום המתנדב, יום איכות הסביבה הבינלאומי - כדור הארץ, ושבוע הספר. המוטו שמנחה את עבודת המטה הוא שתרבות מחזקת קיבוץ וחברה, נותנת ערך מוסף.

 

לאחר סוכות תתחיל סדרת מפגשים אזוריים לרכזי תרבות. על השולחן תקרובת, על הפרק היכרות בין רכזי תרבות מקיבוצי שונים, שישתפו אחד את השני ב"טיפים" על פעילות מוצלחת, ימליצו על פעילויות, יתלבטו ביחד וייצאו עם רעיונות לפעילויות תרבות.

 

המפגש הראשון ב-12/10 מהשעה 08:30 בדפנה (מארחת רותי ירקוני), והוא מיועד לקיבוצי גליל עליון, רמת הגולן, יזרעאל מזרחי, עמק המעיינות ועמק הירדן. למחרת (13/10) בבוקר יתקיים ברבדים מפגש שמיועד לקיבוצי השפלה, באירוחו של סמי גרס.

 

שבוע אחר כך, 18/10 בגניגר, מארחת מיכל וולף, לרכזי תרבות מקיבוצים בגליל מערבי, זבולון, מגידו ועמק יזרעאל מערבי. יומיים אחר כך, ב-20/10 יתקיים מפגש נוסף ואחרון בגן-שמואל, הפעם לרכזי תרבות מקיבוצי מישור החוף באירוחה של הדס יצחייק-בר אילן.

 

תלמה להב (אילון) וריקי רז (יפעת) מארגנות המפגשים מסבירות את חשיבות המפגשים. אלה כוללים היכרות עם פעילות תרבותית שמתקיימת בקיבוץ המארח, גלישה לרעיונות וטיפים על פעילויות מתוכננות בחגים וביניהם, כולל ב"מועדים" חדשים יחסית, שמזוהים עם החברה האזרחית. אנו מנסות לסייע במתן כלים לפעילות ענפה בקיבוצים, לתת תמיכה לקבוצים ולרכזי תרבות על ידי ליווי אישי. תלמה תשמח לדבר בטלפון 052-3738824.

 

לאתר מטה התרבות - לחצו כאן
סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים