במרחק שיחת טלפון - המשרד הממשלתי לענייני גמלאים מציע עזרתו לגמלאים בקיבוצים
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il

במרחק שיחת טלפון

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 21.9.2009

המשרד לענייני גמלאים מושיט יד

 

המשרד הממשלתי לענייני גמלאים מציע עזרתו לגמלאים בקיבוצים. במכתב ששיגרה שרה זילברשטיין-היפש, מנהלת תחום פניות ציבור מוקד מיצוי זכויות, אל יעל אייזנר, מנהלת המחלקה התנועתית לבריאות ורווחה ובו הצעת אנשי המשרד לסייע לחברי קיבוצים. בהמלצתה של אייזנר, שמקיימת קשרי עבודה פוריים עם המשרד הממשלתי אנחנו מביאים את דבר המכתב כאן, לטובת החברים.

 

במכתב כותבת שרה, אליה מצטרף דוד קורן, מנהל מוקד פניות ציבור: "מתוך תפיסת השירות של המשרד הוקם מוקד לפניות ציבור הגמלאים ומיצוי זכויות, המוקד נותן מענה למגוון רחב של נושאים המעסיקים את ציבור הגמלאים בישראל, למשל ענייני ביטוח לאומי, בריאות, סיעוד, שיקום, רווחה, זכויות פנסיה, ייעוץ משפטי, שיכון, חוק האזרח הותיק, צרכנות ועוד.

 

המוקד פועל בטלפון 8840*, בפקס 03-6442572 , או במייל infogimlaim@pmo.gov.il.

 

אחרי שנת פעילות ראינו כי בכל פניה שבדקנו גמלאים לא מודעים לזכויותיהם, ויש להם קושי למימושם גם בשל הצורך "להתרוצץ" בין הגורמים.

 

עוד נכתב, "אנו מודעים למורכבות אשר קיימת בקיבוצים לאחר שעברו הפרטה ושינויים באורחות החיים. המוקד מקבל מידי יום פניות של חברי קיבוץ המתמודדים עם נסיבות חייהם המשתנים. כמי שעומדת בראש המערכת למען הקשיש בתנועה הקיבוצית, נשמח אם תביאי לידיעת ציבור הגמלאים בקיבוצים את הצעתנו לעזרה, ודרכי התקשרות עם המוקד". מוזמנים להתקשר.

 

 

לכתבה בדף הירוק, 17.9.2009 - לחצו כאן
סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים