ברכה עושה שלום - ברכה רחמן (משמר הנגב) סיימה השבוע את עבודתה בתנועה ובאתר הקיבוצים
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il

ברכה עושה שלום

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 31.5.2009

 

ברכה רחמן (משמר הנגב) סיימה השבוע את עבודתה בתנועה. במהלך 17 שנות עבודתה, בתק"ם ומאז שנת 2000 בתנועה הקיבוצית, הייתה מזכירה במחלקה המשפטית של התק"ם (בראשה עמדה אורית נוקד), ובהמשך, ועד הימים האחרונים, עבדה במשרה מלאה באתר הקיבוצים באינטרנט. אתם לא ידעתם, אבל היא זו שהייתה מופקדת על עריכה והכנסת מרבית הטקסטים ותמונות לאתר הקיבוצים, ריענון אתרי ארגוני חקלאים ותעשייה, תנועות נוער ואין-ספור גופי נוספים הנמצאים בממשק כזה או אחר עם התנועה הקיבוצית, ושליחת עדכוני מידע למנויי האתר.

 

השבוע הגדירה ברכה כ"נס מקצועי" את השתלבותה בתחום האינטרנט ועריכת תוכן. "זה הביא אותי לעולם קסום, שספק אם הייתי מגיעה אליו בעצמי. ישראל רפפורט לימד אותי את המקצוע והפך אותי לשותפתו. עבדנו יחד שנים רבות וראינו את אתר הקיבוצים כ"מראה" של התנועה. אני חבה רבות לישראל על הידע המקצועי שיש לי היום. אירית בר-נתן ממלאת בנאמנות את מקומו של ישראל וגם אתה העבודה הייתה רצף של הנאה.

 

אני מסיימת את דרכי בתנועה ומבקשת להודות לכל מי שדרכי הצטלבה בדרכו בשנים אלה. פגשתי הרבה אנשים טובים באמצע הדרך, ביניהם צוות אחזקת הבית בראשות מרדכי הראבן".

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים