לראשונה: לוח "דרושים" אינטרנט לחברי קיבוץ
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il

לראשונה: לוח "דרושים" אינטרנט לחברי קיבוץ

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 20.4.2009

 

המטרה: סיוע לחברים שפוטרו למצוא עבודה חדשה

 

שירות חדש של התנועה הקיבוצית: השבוע עלה לרשת לוח מחפשי עבודה ב"אתר הקיבוצים" באינטרנט (www.kibbutz.org.il). המיקום המדויק - מתחת למילה "לוחות" בתפריט הראשי של האתר.

 

הוגי הרעיון להקים לוח דרושים ייחודי למגזר הקיבוצי הם רוני בוכמן (איגוד התעשייה הקיבוצית), עומר ברנע (אגף הכלכלה של התנועה) ואירית בר-נתן מנהלת אתר הקיבוצים, שהוציאה לפועל את הרעיון. הזרז ליצירת "לוח דרושים" לקהל הקיבוצי, מסבירה אירית (מעגן מיכאל), הוא המשבר הכלכלי העולמי שהתרגש עלינו, משבר שלא פסח על המשק הישראלי ובתוכו המגזר הקיבוצי, במסגרתו פוטרו גם מאות חברי קיבוץ רבים שעבדו באחד מענפי הקיבוץ, או בתעשייה, או כעובדי חוץ. "חשנו שיש צורך הולך וגדל של חברי קיבוצים, ושל מנהלי משאבי אנוש וכוח אדם בקיבוצים ובמפעלי התעשייה הקיבוצית, לאתר ולבדוק אפשרויות תעסוקה והתפרנסות בתוך המגזר הקיבוצי-  בקיבוצים, במפעלים, בעסקי יזמות, ובחקלאות. בתום היום להפעלתו נרשמו 95 חברים במאגר מחפשי עבודה, וזאת לפני תחילת שיווק היוזמה לחברי קיבוץ ולמנהלי משאבי אנוש שהם קהל היעד הישיר שלנו", מוסיף רוני בוכמן.

 

כנסו, כנסו

 

ההרשמה בלוח הדרושים פשוטה, מציינת אירית. להירשם באתר כמחפש עבודה, או כעובד, יכול כל אדם. לעומת זאת, מנהל משאבי אנוש בקיבוץ או במפעל תעשייה של קיבוץ שירצה להיעזר במאגר דורשי העבודה לאיתור עובד יצטרך לפנות לכתובת (mw@tkz.co.il), על מנת  לקבל גישה (סיסמה) וכניסה למאגר. הצורך בסיסמה הוא כדי לשמור על כך שרק מי שקיבל הרשאה יוכל לצפות בפרטיהם האישיים וקורות חיי האנשים הנמצאים במאגר מחפשי העבודה.

 

אתר "הדרושים" ממיין את דורשי העבודה לפי אזור גיאוגרפי ותחומי שיפוט של מועצות אזוריות, וכן על פי תחומי עיסוק מבוקשים בתעשייה ובתוך חצר הקיבוץ. לדוגמה "עובד ייצור", "עבודה מועדפת", "עבודה בחקלאות", "ניהול קהילה", מנהל תפעול, גזבר, מנהל משאבי אנוש, ועוד. יש גם התייחסות להיקף המשרה, להשכלה נדרשת, ולקורות החיים של דורש העבודה.

 

פרט חשוב לידיעת הנרשמים - בחלוף 30 יום נמחק אוטומטית שם מחפש העבודה מהמאגר, ואז ניתן להירשם שנית במאגר. אנו מקווים שבאמצעות השירות הזה שיצרנו נוכל לעזור לכמה שיותר חברי קיבוץ למצוא עבודה, ולמנהלי משאבי אנוש למצוא עובדים מתאימים לתפקיד בקיבוץ או במפעלי תעשייה של קיבוץ. נשמח לשמוע כל רעיון לשיפור ו/או הוספה ללוח זה ולאתר בכלל.

  

ללוח דרושים - לחץ כאן
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים