מכתב פרידה לעובדי התנועה מגברי ברגיל, מזכיר התנועה היוצא
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, mazkir@tkz.co.il
גברי ברגיל

מכתב פרידה לעובדי התנועה מגברי ברגיל

מזכיר התנועה היוצא 

15.3.2009 

 

לכל עובדי התנועה הקיבוצית, במערכת המרכזית ובגופים הציבוריים הנלווים לה

 

רגע אחרי האירוע באפעל, שציין את סיום תפקידי כמזכיר התנועה לאחר תשע שנים ורגע לפני דברי הסיום שלי במועצת התנועה הקרובה, אני מבקש לפנות אליכם במספר מילים אישיות.

 

בתשע השנים האחרונות נפלה בידי זכות גדולה לעמוד בראש תנועה שמייצגת את הרעיון היפה ביותר שיצרה הציונות – הרעיון הקיבוצי. זכות זו אפשרה לי לעסוק בשורה גדולה  של אתגרים, שמטרתם היא להבטיח את המשך קיומו של הרעיון על כל היפה שבו, אבל לא פחות מכך, היא אפשרה לי לעבוד במשך תשע שנים עם קבוצה מופלאה של אנשים שקמים כל בוקר בכדי להילחם למען הרעיון בו הם מאמינים.

 

שמחתי על הזכות לעבוד עם כל אחת ואחד מכם, על הזכות ללמוד מכם ועל העבודה המשותפת ממנה נהניתי מאוד.עבודתנו המשותפת העשירה אותי  וגם אם לא יכולתי להביע זאת כל יום במילים, דעו שליוויתי את עבודתכם בהערכה גדולה. אני מבקש לנצל הזדמנות זו בכדי להתנצל בפני מי מכם הרואה עצמו נפגע ממשהו שאמרתי ו/או עשיתי במהלך תקופה זו. כל מעשיי נבעו מתוך מחויבות לתפקיד ולהחלטות שנדרשו ממני לקבל. לא היה, חס וחלילה בדברים שנעשו ו/או נאמרו כל כוונת זדון או טינה.

 

ארגון הוא קודם כל האנשים העובדים בו והתנועה הקיבוצית יכולה וצריכה להיות גאה על חבורת האנשים הנושאים בנטל של הארגון המרכזי המייצג אותה וכל הגופים הציבוריים שלה.

 

תודה לכם על הזכות שהייתה לי לעבוד עם כל אחד ואחת מכם.

  

בברכה חמה ובידידות                                                                       

גברי ברגיל 

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים