רגע לפני סיום הקדנציה - גברי ברגיל מסיים תפקידו כמזכיר התנועה
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
גברי ברגיל על אופניים

רגע לפני סיום הקדנציה

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 27.1.2009

 

רגע לפני סיום תקופה של תשע שנים כמזכיר התנועה הקיבוצית, יוצא גברי ברגיל לסיבוב בקיבוצים, באזורים שונים של הארץ, על מנת לשוחח עם בעלי תפקידים וחברי קיבוצים.

 

ברגיל הודיע על כך בישיבת מזכירות התנועה, והסביר שהוא מתכוון להקדיש את חודש פברואר - החודש האחרון בתפקיד - לסבב של שיחות בקיבוצים, בארגונים אזוריים ומועצות, במטרה לשמוע חברים ובעלי תפקידים על תחושתם ומחשבותיהם לגבי הדרך שעברו הקיבוצים במהלך שנים אלו ובעיקר לחשוב על האתגרים מולם עדיין צריך לעמוד בשנים הבאות.

 

"בתשע השנים האחרונות קיבלתי את אמון חברי הקיבוצים לעמוד בראש התנועה הקיבוצית. רגע לפני שאני מסיים, אני חושב שזו חובתי לחזור אל החברים ולשמוע תחושות, הערות, ומחשבות לעתיד", אמר גברי בישיבת המזכירות. "חברי הקיבוצים בכלל, וממלאי תפקידים בקיבוצים, ובאזורים בפרט, נשאו על גבם בשנים אלו מהפכה של התחדשות", אמר ברגיל, "לתנועה היה תפקיד מכריע בתהליכים הללו ויש בעיני חשיבות גדולה לשמוע את החברים לפני שאני מתפנה לסיכומים האישיים שלי".

 

במהלך החודש מתוכננים לגברי כ-25 פגישות באזורים ובקיבוצים בהם הייתה למזכירות התנועה מעורבות מיוחדת בייצוב הקיבוץ ויציאתו לצמיחה. ב-15 בפברואר מתכוונת מזכירות התנועה להקדיש את ישיבתה לסיכום תקופת עבודת המזכירות בשנים בהן כיהן גברי בתפקיד, ובסוף חודש פברואר מסיים ברגיל את תפקידו כמזכיר התנועה הקיבוצית לאחר 2 קדנציות.

מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים