מפנה ב"מפנה": כתב העת ימשיך להופיע
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
מפנה ב"מפנה": כתב העת ימשיך להופיע

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 3.11.2008

 

 

השמועות על מותו היו מוקדמות מדי: מפנה, כתב עת רעיוני בנושאי חברה, כלכלה ותרבות בהוצאת יד טבנקין ויד יערי- ימשיך להופיע. על כך החליטו השבוע מזכירי התנועה הקיבוצית בתום פגישה שקיימו עם מנהלי הארכיונים, יצחק גרשון (יד טבנקין) ודודו אמיתי (יד יערי). 

בפגישה דיווחו גרשון ואמיתי על קושי עד כדי אי-יכולת להמשיך את הפקת והפצת מפנה במתכונת הנוכחית- שלוש פעמים בשנה- לאור תקציבו הזעום. הם סיפרו כי בשיאו הופץ כתב-העת ב-1200 עותקים, ובשנה האחרונה, עקב אילוצי תקציב, קטנה הכמות ב-50%. בשנה האחרונה מפורסמים תכני מפנה גם באינטרנט.  

מזכירי התנועה הביעו בפגישה את רצונם בהמשך הופעתו של מפנה, במסגרת המגמה להרחיב את כלי התקשורת העומדים לרשות התנועה. הרצון ההדדי הביא לסיכום על המשך הוצאת "מפנה", כמו בעשר השנים האחרונות, שלוש פעמים בשנה על ידי התנועה הקיבוצית ובאחריות מקצועית של יד טבנקין ויד יערי. התנועה תעמיד עבור הוצאות ההפקה של "מפנה" תקציב שנתי של 50,000 ₪ כאשר הוצאות העבודה של העורכים יכוסו על ידי  יד טבנקין ויד יערי. אביב לשם, דובר התנועה יהיה איש הקשר מטעם התנועה וחבר מערכת "מפנה". עוד סוכם כי גיליון מיוחד של "מפנה" ייצא בספטמבר 2009 - פתיחת שנת ה-100 לקיבוץ.  

 

 

לגליונות מפנה - לחצו כאן
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים