בתנועת תודה לרייכמן - ביום ה' שעבר יצאו עובדי התנועה לטיול גיבוש בצפון ונפרדו מאריק רייכמן

בתנועת תודה לרייכמן

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 11.3.2008

 

ביום חמישי שעבר יצאו עובדי התנועה צפונה, לטיול גיבוש. התחנה הראשונה - גלריה לאמנות באום אל-פאחם. משם למחלבת תנובה באלון התבור, ואחר כך לתחנה האחרונה - מוזיאון המרציפן בכפר תבור.

 

אחרי התמונה יש המשך לכתבה
ולוולה וגיורא מסד עם פעיליהתנועה במרכז המבקרים של תנובה באלון התבור

 

באלון התבור, לאחר סיור קצר במחלבות, התקיים מפגש פרידה מהמנכ"ל היוצא של תנובה, אריק רייכמן. אני מביא לכם את הברכה של מזכירי התנועה, ולוולה וגברי, לרייכמן הנרגש, והיא הוקראה בשם כל הפעילים. 

"אריק יקירנו, זהו אומנם רק קטע קטן משירו של רודיארד קיפלינג "אמץ", אך הוא ממחיש את תחושתנו כלפייך: "תן לבך לגדולות - פועלך אז יגדל. תן לבך לקטנות - פועלך אז יידל... החלט כי תוכל - רצונך עז, מושל, ועליך יגן חוק איתן מברזל". "מלחמות החיים לא תמיד מבקשות, את האיש החזק וכתפיו הנוקשות, אך תמיד, תמיד ינצח בכל, רק אותו האדם המאמין - כי יכול!!!" 

 

כמאמר השיר הנפלא הזה, תמיד נתת לבך לגדולות ולכן פועלך הלך, גדל והתעצם עם השנים, תמיד ידעת לחשוב, להחליט ולבצע בנחישות, באומץ, ומתוך אמונה פנימית עמוקה בצדקת הדרך, תמיד ידעת להתמודד עם קשיים ומכשולים שבדרך ואף יכולת להם, בהצלחה בלתי מבוטלת. ומעל הכל, תמיד, כל מה שעשית - נעשה בחברות רבה, במסירות, ברוח טובה, בהוגנות נדירה ובכיבוד דעה ועמדה, גם אם לא הסכמת עמה.

בחיבה, בידידות רבה ובאיחולי הצלחה בהמשך הדרך.


מסמכים אחרונים במדור דוברות של התנועה הקיבוצית

מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים