"פרלמנט קיבוצי העמק" יורד לעשות שמח בשדרות ובקיבוצי עוטף עזה

"פרלמנט קיבוצי העמק" יורד לעשות שמח בשדרות ובקיבוצי עוטף עזה

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 11.3.2008

 

צביקה לוי בערב שירה
מחר, יום שישי, יעלו 150 משתתפיו, ביניהם 15 נגנים, הקבועים של "פרלמנט העמק" שבקיבוץ יפעת וייסעו ב-20 כלי רכב לעיר שדרות, לביקור של הזדהות, שיכלול כמיטב מסורת הפרלמנט גם שירה, מצב רוח טוב ואכילה. לחברים יצטרף גם סגן השר מתן וילנאי, וכולם יפגשו עם ראש העירייה, אלי מויאל.

 

מפרט לו"ז צביקה לוי, ה"אבא של החיילים הבודדים" ומנכל הפרלמנט", כהגדרתו: תחילת הסיור בשעה 12 בצוהרים, בפגישה עם מפקד מחסום ארז. נמשיך לקניות של מוצרי מזון ואלכוהול (!) בשדרות, ונתכנס לשיחת חברים בעיר. בשעה 15.00 נפצח בשירה של שעה באחד מבתי קפה בשדרות, נערוך קבלת שבת והדלקת נרות וקידוש על ידי צביקה, ארוחת ערב בקיבוץ בארי, באירוחם של איילת ומני גודארד, וערב שירה לתוך הלילה עם תושבי עוטף עזה. יהיה שמח, תבואו.

 

בשבוע שעבר חזר צביקה מנסיעתו השנתית לביקור בקהילות יהודיות בארצות הברית. המטרה - גיוס כספים לקניית חבילות שי לחיילים בודדים. המסע עבר בניו-יורק וסביבותיה, כלל מפגש עם אלפי תלמידים מבתי ספר יהודיים, עם עשרות הורים של חיילים בודדים, ועוד מספר משפחות שבניהם מתגייסים בימים אלו לצה"ל כלוחמים ביחידות המובחרות "סיור זה נתן לי ולהם לגשר על פני פערים ולראות מקרוב מהיכן באים מתנדבים צעירים, בנים ובנות, להתגייס לצבא. היש ציונות יפה מזאת?" מסיים צביקה את דבריו, בשאלה רטורית.

מסמכים אחרונים במדור דוברות של התנועה הקיבוצית

מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים