תנובת האיל'ן
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

תנובת האיל"ן

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 7.5.2013

יעל אייזנר

מרכז איל"ן - איגוד ישראלי לילדים נפגעים - אישר לסניפים, ובתוכם לסניף הקיבוצי, להגדיל את תקרת ההשתתפות השנתית בהוצאות המשפחות ל-6000 ₪ לשנה", מדווחת בקורת רוח, יעל אייזנר, יו"ר הסניף הקיבוצי ומנהלת מחלקת בריאות ורווחה בתנועה הקיבוצית. והיא ממליצה: "כמו תמיד, ההחזר הינו 50% מגובה ההוצאה בפועל, לפיכך כדי ליהנות ממרב הסכום צריך להגיש יותר קבלות". במכתב למשפחות בקיבוצים היא מציעה "אל תהססו לפנות אלינו לסיוע כספי, אנחנו כאן אך ורק בשבילכם, לשם כך מגייסים תרומות בקיבוצים וזוהי מהות קיומנו. הסכום אינו גבוה ביחס להוצאות הגדולות, אך זו עזרה חשובה להרבה משפחות".

 

במכתב מספרת יעל שלסניף הקיבוצי הייתה שנת התרמה מוצלחת, נתון שיעזור ליותר ילדים להסתייע בהחזרי הוצאות שניתן להוריהם לרכישת מכשירים, שיקלו עליהם בהתמודדות עם מוגבלות.

 

אוטוטו קיץ, וקייטנות איל"ן בפתח. השנה צפויים להשתתף בהן יותר מ-500 ילדי איל"ן שיחולקו לכמה עשרות קיבוצים מארחים. אלה משלימים היערכות עם עשרות בני נוער ומבוגרים לליווי ילדי איל"ן במהלך שבוע של בילוי ואתגרים מהנים.

 

ולסיום, יעל מבקשת לחדש ולהרחיב את הקשר באמצעות עדכון תפוצת כתובות הדוא"ל של חברי איל"ן בקיבוצים, לעברת מידע על זכויות, זכאויות חידושים וכו'. משפחות המעוניינות אנא שלחו לי את כתובת דוא"ל ופרטים נוספים, לכתובתי yael_a@tkz.co.il. כמו כן, אני זמינה בסלולרי 0525-358793.

 

חשוב להגיד שבשנים אלו של צמיחה דמוגרפית גדולה בקיבוצים, לא כל המצטרפים החדשים מכירים את הסניף. אם אתם מכירים משפחות עם ילדים נפגעי עצב ושריר אנא ספרו להם על הסניף והזמינו אותם להצטרף.

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים