פרח לניצולי שואה
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

פרח לניצולי שואה

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 12.2.2013

 

יעל אייזנר

נפתח מוקד מיוחד בתנועה הקיבוצית, לאיתור חברי קיבוצים ניצולי שואה, שישתתפו במבצע הארצי בו חיילים וקצינים של צה"ל יעניקו להם פרח

 

הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל מקיימת זו השנה התשיעית מבצע ביקורים רחב היקף של ניצולי שואה בסמוך ליום הזיכרון לשואה ולגבורה. המבצע נערך בשיתוף עם צה"ל ובמסגרתו מבקרים אלפי קצינים וחיילים, מהרמטכ"ל ומטה כ-18,000 ניצולי שואה. הביקור נערך הן בבתים פרטיים והן במוסדות. במהלך הביקור מוענקת לניצולים תעודת הוקרה על תרומתם להמשך קיומו של העם היהודי במדינת ישראל. המפגש בין חיילי צה"ל לבין הניצולים הוא בעל ערך מוסף וחשיבות גבוהים לשני הצדדים.

 

כדי לסייע לפרויקט נרתמה המחלקה לבריאות ורווחה במטה התנועה, בראשות יעל אייזנר, לאתר את ניצולי השואה בקיבוצים אשר מעוניינים שחיילי צה"ל יבקרו בביתם, או בבית הסיעודי בקיבוץ. יעל אייזנר תיעזר ב-50 מתנדבי פרויקט מיצוי זכויות ניצולי השואה שפועלים כבר מספר שנים, וברכזות בריאות ורווחה בקיבוצים.

 

אנו מבקשים ממנהלי קהילה, רכזי בריאות ורווחה, ומשפחות הניצולים להעביר בהקדם אל המוקד המיוחד שפרטיו רשומים כאן, את שמות חברי הקיבוץ ניצולי השואה אשר נתנו הסכמתם למפגש עם חיילי צה"ל. את השמות יש להעביר בהקדם ולא יאוחר מ-30.2.13. תיאום נוסף ופרטני לגבי מועד ההגעה מתבצע על ידי יחידות צה"ל בסמוך לביקור.

 

פרטי ההתקשרות - במייל: eti@tkz.co.il, או פקס: 03-6925381 את יעל ניתן להשיג בטלפון 052-5358793

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים