פוליסת ביטוח בריאות חדשה לקיבוצים
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

פוליסת ביטוח בריאות חדשה לקיבוצים

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 6.2.2013

 

יעל אייזנר (יין) ואורית גלאור

תוצג בכנסים אזוריים לממלאי תפקידים בקיבוצים

 

פוליסה חדשה עליה עבדו במטה התנועה הקיבוצית - "מגן ניתוחים וטיפולים לקיבוץ" - מוצעת לקיבוצים. המדובר בהרחבה של "מגן בריאות לקיבוץ", בה מבוטחים 230 קיבוצים. את הפוליסה תשווק סוכנות הביטוח של "משקי הקיבוצים", בהמשך החודש יידועו כל הקיבוצים וממלאי תפקידים על המועדים של הכנסים המקצועיים לרכזי הבריאות והביטוח בהם תוצג הפוליסה וכל סעיפיה.

 

עו"ד יעקב אברהמי, מהמחלקה המשפטית, ושותפותיו מהמחלקה לבריאות ורווחה - יעל אייזנר ואורית גלאור, עסקו בניסוח סעיפי הפוליסה עם חברת הביטוח במשקי הקיבוצים ודיקלה. כעת הם מקווים שכמה שיותר קיבוצים יצטרפו לשימוש בפוליסה, הנותנת לדבריהם "מענה מצוין לבריאות חברי הקיבוצים.

 

שותפיהם של אנשי התנועה לגיבוש הפוליסה היו ד"ר אודי פרישמן כיועץ מקצועי, עופר אביטל מנכ"ל סוכנות הביטוח ושלום בן-עיון מ"משקי הקיבוצים", ואנשי חברת הבטוח "דקלה - גיל דורון וריקי רודניק.

 

העקרונות המנחים בפוליסה זו הם שוויון בין כל חברי הקיבוץ", מציין אברהמי. הפרמיה אחידה ללא חתך גילאי, כל החברים מבוטחים ללא החרגות גיל, אין מוחרגים ונדחים מבחינה בריאותית. בנוסף, קיימת רציפות ביטוחית של מי שהיה מבוטח בפוליסה הישנה של "רפואה פרטית לחבר קיבוץ" ולאלה המבוטחים בפוליסת "מגן בריאות לקיבוץ" שיצטרפו בתוך 120 יום מיום פרסומה".

 

יתרונות נוספים הם הצטרפות ללא חיתום רפואי, ללא תקופת אכשרה, ללא החרגות וללא נדחים.

 

חדש בפוליסה

 

בין החידושים, כיסוי רחב לניתוחים ומחליפי ניתוח הן במסלול משלים (מושלם) והן לחברים שאין ברשותם ביטוח מושלם. כמו כן, יינתן כיסוי לשירותים אמבולטוריים, כיסוי לשירותים רפואיים כמו טכנולוגיות רפואיות מתקדמות ורפואה משלימה, ושירותים רבים נוספים.

 

למידע נוסף, עוד לפני הכנסים, מוזמנים לפנות ליעל אייזנר 052-5358793 או אורית גלאור 052-4475453

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים