אהדה: 'להיות הורה מיוחד'
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

אהדה: "להיות הורה מיוחד - בין תעצומות נפש למיצוי זכויות"

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 30.1.2013

 

אילנה היוז-שריג

"להיות הורה מיוחד - בין תעצומות נפש למיצוי זכויות" נבחרה לכותרת האסיפה השנתית של "אהדה" - ארגון הורים לילדים עם צרכים מיוחדים בקיבוצים.

 

הכנס יתקיים ב-19.2, יום ג', באולם 70 בסמינר הקיבוצים בת"א. בתחילתו (09:00) ברכות של מזכ"ל התנועה הקיבוצית, ומנכ"ל המרכז לייעוץ ושיקום, מוליק דור. אחריהם תעלה לדבר אילנה היוז, מנהלת "אהדה", שתמסור על פעילות הארגון בשנה החולפת, עדכוני חקיקה ותקינה בנושא זכויות אנשים עם מוגבלות, ומשמעותם של אלה בקיבוץ. אחריה תדבר ד"ר דינה אייזן בנושא "בריאות אופטימית ושמחת חיים". בדברי הסבר לקראת הרצאתה היא מסבירה, "חשיבה האישית השפעה ניכרת על הבריאות, קשר הדוק בין מחשבותינו, רגשותינו, מערכת החיסון והבריאות שלנו בכללותה. הגישה לחיים, ההרגלים, תפיסת המציאות - כולם קשורים במחשבות שלנו. החיים נחווים דרך החשיבה באמצעות חיבורים מוחיים (סינפסות), דרכם אנו מעניקים ערך ומשמעות לכל מה שמסביבנו. כדי לחוות בריאות שלמה בהנאה ובשמחה, ניתן ליצור התניות מוחיות חדשות באמצעות כלים פשוטים אך רבי עוצמה שעיקרם חזרה על מחשבה, מעשה או דיבור".

 

אחרי הפסקה, יעלה טל ישראלי, מנהל קהילה בקיבוץ עמיר, שיציג הובלת תהליכים להסדרת והבטחת זכויותיהם של בעלי צרכים מיוחדים מנקודת מבטו של מנהל קהילה.

 

בהמשך תוצג התכנית השנתית של "אהדה", ולסיום - ארוחת צהריים.

 

הרשמה באגף החברה בטלפון 036925245 או במייל eti@tkz.co.il

 

לפרטים נוספים - לחצו כאן

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים