ילכו יחדיו: נשים ועסקים
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

ילכו יחדיו: נשים ועסקים

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 28.311.2012

 

הילית בן צבי

בראשית החודש נכנסה הילית בן צבי (גבעת חיים מאוחד) לתפקיד ניהול היחידה לנשים ומגדר במטה התנועה. באמתחתה כבר כמה רעיונות לעשייה, והראשון עליו נדווח הוא יצירת אפיק פרסום של עסקים קטנים שמנהלות חברות קיבוץ על מנת שיצליחו יותר.

 

הכלי החדש לפרסום הוא באמצעות פורטל הקיבוצים באינטרנט www.kibbutz.org.il

 

שאלתי את הילית על מטרת היוזמה, והיא מסבירה: בשנים האחרונות בחרו נשים רבות ביציאה לעצמאות והן מגשימות זאת ואת את חלומן על ידי הקמת עסק קטן ועצמאי בקיבוצן. הן בחרו להביא לידי ביטוי את הצד היצירתי והיזמי שבהן, מתוך אמונה בעשייה ובמלאכה, בין היתר מתוך תחושה של סיפוק אישי והעצמה פנימית.

 

"בין העסקים הקטנים של הנשים הגדולות", היא מציינת, ניתן למצוא שירותי ייעוץ והכוונה, שירותי רפואה אלטרנטיבית, שירותי ספורט וכושר לגוף ולנפש, קונדיטוריות, שירותי הוראה, קואצ'ינג, שירותי עיצוב, גרפיקה ועוד. אני מבקשת לסייע לנשים בקיבוצים ולהציע את הפלטפורמה של אתר האינטרנט.

 

איך ואיפה נרשמים?

בפורטל לוחצים על המילה "לוחות" שבראש עמוד שער האתר. בין האפשרויות שנפתחות בוחרים ולוחצים על "לוח מודעות", ולאחר מכן בחלון השני מצד ימין מקלידים על צמד המילים "יזמות נשית". בשלב הזה, אם מעוניינים להוסיף מודעת פרסומת לעסק האישי, לוחצים על החלון "הוספת מודעה" ואז את המידע שמעוניינים לפרסם, כולל פרטי התקשרות ותמונות להמחשה.

 

השירות מיועד בשלב הזה לנשים, אומרת הילית, שמנהלות או עובדות בעסק קטן בתחום קיבוצן. "במרחק של קליק קטן על העכבר את יכולה לפרסם את עצמך, את העסק שלך, ולקבל במה לעשייה חשובה בלוח המודעות של אתר "הקיבוצים" תחת קטגורית "יזמות נשית". שם תוכלי בטקסט חופשי לפרסם את עצמך ואת העסק שלך.

 

"יש כאן אפשרות נהדרת לחשיפה וקרקע פורייה לשיתופי פעולה בין עסקים משלימים. בנוסף, אפשרות לקבל במה ושטח פרסום מצד אחד וגם הזדמנות מצוינת להעצמת העסק" מסבירה הלית בן צבי, מנהלת תחום נשים ומגדר בתנועה הקיבוצית ומוסיפה: "אני קוראת לכל אחת ואחת שיש לה עסק או כל חולמת שרוצה להגשים את משאלת ליבה - להשתמש בכלי הנהדר הזה העומד לרשותכן באופן חופשי וללא תשלום בארבעת החודשים הקרובים.

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים