מפשילים שרוולים
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

מפשילים שרוולים

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 19.9.2012

 

רינת גלילי

אגף החברה יוצא למפגשי שטח במועצות האזוריות ובקיבוצים

 

אגף החברה על מחלקותיו מתחיל סדרת מפגשי שטח עם מקבילים בתפקידים במועצות האזוריות ובקיבוצים. סנונית ראשונה הייתה השבוע במפגש של עובדי מחלקות אגף החברה במועצה האזורית מגילות, בה נפגשו עם ממלאי התפקידים בקיבוצי המועצה, בהשתתפות ראש המועצה מוצי דהמן, ומנהלי המחלקות במועצה. ארגנה אתי פלקסר, מלוות קיבוצי צפון ים המלח ודרום הארץ, ומטרת המפגש הייתה היכרות המועצה עם אגף החברה, מחלקותיו ופעילותו, כנותן מענה המשלים את שירותי המועצה לצרכים העולים מהקיבוצים.

 

רינת גלילי, מנהלת האגף: היה לנו חשוב להציג לממלאי תפקידים שורה של מחלקות שהם יכולים להיעזר בהן לייעוץ ולעזרה בפתרון עניינים שעולים מהשטח. המחלקות הן בריאות ורווחה, פעילות תרבות, בטחון וליווי חיילים בסדיר, חינוך, צמיחה דמוגרפית, משאבי אנוש, קידום נשים ומגדר. למדנו להכיר את המאפיינים הייחודיים לקיבוצי מגילות כקיבוצים קטנים הנמצאים באזור עם תנאי אקלים קשים, קשיי הבאת אוכלוסייה לאזור ואי בהירות פוליטית.

 

המפגש במגילות פתח סדרת מפגשים בין עובדי מחלקות אגף החברה עם מקבילים להם בקיבוצים ובמועצות האזוריות, "כבסיס לחיזוק הקשר השוטף בין מחלקות מטה התנועה לממלאי התפקידים בקיבוצים ובמועצות, וככלי למיפוי צרכים ויצירת מענים לסוגיות העולות מן השטח" סיכמה גלילי.

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים