מחדשים קשר
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

מחדשים קשר

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 12.9.2012

 

מח' הביטחון: יואב (שמאל) ונוקי

מחלקת הביטחון יוצאת לבתי הספר - מחדשת קשר עם המלש"בים והוריהם

 

שנת הלימודים שנפתחה לפני כשבועיים הביאה עמה גם את חידוש הסבב המסורתי בבתי הספר של מחלקת הביטחון התנועתית שעוסקת בהכנת הנוער מהקיבוצים לצה"ל וליווי בעת הצורך בשרות הסדיר. מפגשי ההסברה לתלמידי יא' ויב' ב-40 בתי הספר ההתיישבותיים יתקיימו בחודשים הקרובים. בחלק מהמקומות יהיו גם מפגשים עם הורים מתעניינים.

 

ובינתיים, לכבוד ראש השנה שלחו אנשי מחלקת הביטחון - ליווי חיילי הסדיר מכתב ברכה לבנים ובנות מהקיבוצים הנמצאים כעת בשרות הסדיר. מעטפה ובה ברכה אישית נשלחה למזכירויות והנהלות קהילה עם בקשה לחלק את הברכה לכל חייל וחיילת מהקיבוץ. כמו כן, צורף מגנט להצמדה על מקרר עם פרטי ההתקשרות אל אנשי מחלקת הביטחון, לשימוש בעת הצורך.

 

במעטפה לקיבוץ הוסיפו יואב מרגלית ונוקי גולדפישר, "הביטחוניסטים", דף למילוי שמות החיילים בשירות הסדיר פרטיהם ודרכי ההתקשרות עמם ועם הוריהם. הבקשה היא חלק מהרצון לחידוש רשימת הקשר עם כל החיילים בשירות הסדיר, כך שכאשר תהיה פניה אל השניים לטפל בבקשה של אחד החיילים הפרטים הבסיסיים יסייעו להחיש את הטיפול.

 

יש כתובת

 

מכתבם של יואב ונוקי נפתח באיחולי שנה טובה, הצלחה ועניין בשירות הצבאי. בפנייה להורי החיילים ולהנהגת הקיבוץ מציעים השניים לראות במחלקת הביטחון כתובת להתערבות בעת הצורך. "השרות בצה"ל ארוך ולא פשוט, מלווה לא פעם בלבטים ותהיות, הן בקרב החיילים והן בקרב בני משפחתם" הם כותבים, ומציינים, "במרבית המקרים הדילמות נפתרות, והחייל והוריו מסתגלים למציאות החדשה. במקום בו בכל זאת מתעוררים קשיים, מצוקות או בקשות בלתי פתירות אנו במחלקת הביטחון שמחים לסייע ולעזור".

 

יואב מרגלית 0505550300 נוקי גולדפישר 0522751575

 

מצגות הכנה לצה"ל - תשע"ג

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים