עדכוני אהדה
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

עדכוני אהדה

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 11.7.2012

אילנה היוז

הנחה בתשלום חשמל, מלגות, ואתר אינטרנט חדש. מוזמנים

 

אתר אינטרנט חדש לאהדה - ארגון הורים לילדים עם צרכים מיוחדים ומוגבלות. כך מדווחת מנהלת הארגון, אילנה שריג-היוז. כתובת האתר  http://www.ahada.org.il/ כבר קיים בו מידע נרחב בכל הקשור לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים, התמודדות אישית ומשפחתית, זכויות ותנאים. מוזמנים להיכנס וליהנות מעדכונים שוטפים. עוד ניתן להתעדכן בדף הפייסבוק של אהדה, להקיש "לייק", ולקבל עדכונים שוטפים.

 

עדכון נוסף הוא על הנחות בחשמל לבעלי צרכים מיוחדים. אלה נכנסו לתוקף מראשית חודש מרס. ההנחה הינה 66% משווי הצריכה של עד 766 קוט"ש בכל חודש, ללקוח בתעריף ביתי בלבד. את פירוט הזכאים להנחה אפשר למצוא באתר חברת החשמל, www.iec.co.il ההנחות כוללות נכים מקבלי שר"מ, מקבלי קצבת ילד נכה וקבוצות נוספות.

 

מלגות מהמרכז ליעוץ ושיקום: לקיבוצים הועברה פניה של המרכז לייעוץ ושיקום ובה הצעה לקבל מלגה כספית, שיעדיה הם השתתפות במימון הסעות לפעילויות וחוגים, השתתפות בפעילות שיקומית, טיפולים פסיכולוגים, וצרכים מיוחדים נוספים על בסיס הכרת הועדה. הזכאים הם בנים וחברי קיבוץ המוכרים על ידי ביטוח לאומי וחיים בקיבוץ, לא כולל זכאי איל"ן, נכי משרד הביטחון או כאלו המקבלים סיוע ממקורות אחרים. את הבקשות ניתן להגיש עד סוף חודש אוגוסט לוועדה הכוללת את צבי מנבר, יו"ר מועצת המנהלים במרכז לשיקום, מוליק דור מנכ"ל המרכז, תמר מטוסביץ מנהלת מקצועית ודן שרון - עו"ס שיקומי. ניתן להתקשר לדן שרון ב- 052-2448169ולתמר מטוסביץ במשרדי המרכז 09- 9514828

 

ולבסוף, עדכון על כך ש עודכנו קצבאות הילדים המוגדרים תלויים בזולת - הקצבאות עלו ב-794 ש"ח לחודש, והן עומדות על סכום של 3,900 ₪. הורים שילדיהם לא קיבלו את העדכון, או שילדיהם לא הוגדרו כתלויים אבל חושבים שיש מקום להגדרה כזאת, מוזמנים לפנות ולברר.

 

העדכונים ובהרחבה באתר אהדה  www.ahada.org.il

 

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים