יד טבנקין: כנס לזכר בן-אהרון ב-12/6
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

יד טבנקין: כנס לזכר בן-אהרון

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 6.6.2012

במלאת שש שנים לפטירתו של יצחק בן-אהרון, ממנהיגי תנועת העבודה, כנס לזכרו - "מבוקשים אידיאלים מעבר לאופק", ביום שלישי הקרוב 12.6 בשעה 17:00 באולם יד טבנקין ברמת אפעל.

 

בהזמנה ששלחו המארגנים, אנשי יד טבנקין, הם נותנים הקשר ומסתייעים בציטוט מדבריו של בן-אהרון למאורע הדרמטי של נפילת החומות בברית המועצות, "... היום יוצאים אותם ההמונים... נותנים את דמם ונפשם כדי לסלק את הדיקטטורות. ההמונים האלה מפגינים עכשיו ואינם יודעים לאן הולכים ומה יולד מתוך התוהו ובוהו הזה... אך אין מקום לייאוש... כי דווקא הימים האלה מוכיחים שהאדם בלתי מנוצח ( בן אהרון ברב-שיח ביד טבנקין, יולי 1990).

 

ומראשית שנות ה-90' במאה הקודמת לימינו אנו, מה דומה, מה שונה, בעזרת רב-שיח על יעדים מהפכניים ליצירתה של חברה דמוקרטית בישראל, בהנחיית יונה פריטל, מנהלת יד טבנקין, ובהשתתפות רום דביר -האגף להתאגדות עובדים בהסתדרות, על תפקידיה של ההסתדרות ביצירת חברה דמוקרטית, יאיר טרצ'יצקי על התאגדות העיתונאים החדשה כהגנה על הדמוקרטיה, גיל פלוטקין ידבר על האגודה השיתופית ע"ש בן אהרון, ואדם שיבדרון על קואופרציה כסוציאליזם מתחדש - על הקואופרטיב החינוכי בערבה. הציבור מוזמן, לפרטים נוספים: טל': 03-5344458

 

לפרטים נוספים על הכנס - לחצו כאן

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים