המלצה לקיבוצים: היכנסו למכרז לבתי הסיעוד
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

המלצה לקיבוצים: היכנסו למכרז לבתי הסיעוד

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 1.5.2012

 

יעל אייזנר (ימין) ואורית גלאור (שמאל)

למעלה מארבעים מנהלי בתים סיעודיים-קיבוציים "מוכרים" על ידי משרד הבריאות, התכנסו ביום רביעי שעבר למפגש למידה והכנה לקראת מכרז משרד הבריאות בנושא האשפוז הגריאטרי. מפגש הלמידה התקיים בבית התנועה ואורגן על ידי מחלקת בריאות ורווחה.

 

בכנס, מעין מורה נבוכים בהכנת המכרז ניתנה הדרכה מקיפה כיצד להיערך ולמלא את כל הדרישות, ודיון מקיף על אתגרי התפעול של בית סיעודי בקיבוץ. המלצת מחלקת הבריאות והרווחה התנועתית לקיבוצים המפעילים בית סיעודי היא לגשת למכרז ללא דיחוי. התוספת למחיר יום האשפוז שמשולמת לבית הסיעודי הינה משמעותית ביותר וחשוב ליהנות ממנה גם אם קיימת התלבטות לגבי המשך התפעול של הבית הסיעודי ובאיזו מתכונת.

 

אורית גלאור, ממחלקת בריאות ורווחה ציינה שתשומת לב מיוחדת הוקדשה למתלבטים לגבי המשך התפעול של הבית הסיעודי עקב עומס הדרישות המחייבות ממשרד הבריאות, הנוגעות הן לתשתית הבסיסית של הבית הסיעודי הן להיקף תקינת כוח האדם והן לציוד. יחד עם זאת, צוות המחלקה ממליץ לנתק את הדיון האסטרטגי ממילוי טפסי המכרז. כל עוד הבית פועל מן הראוי ליהנות מהתוספת המשמעותית בעלות יום האשפוז.

 

צוות המחלקה עומד לרשות קיבוצים לעצה, תמיכה והכוונה, במילוי פרטי המכרז והגשתו בזמן. המעוניינים מוזמנים ליצור קשר עם אורית גלאור בטלפון 052-4475453 ויעל אייזנר 052-5358793.

 

לפרטים - לחצו כאן

 

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים