כנס התרבות השנתי
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 
כנס התרבות השנתי 

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 4.4.2012

ריקי רז

כנס התרבות השנתי יתקיים בימים שני-שלישי, ב-30/4 ולמחרת 1/5, במלון הכנסים בשפיים. מוזמנות רכזות ורכזי פעילויות התרבות בקיבוץ, במושב ובמועצה האזורית.

 

ריקי רז (יפעת), מנהלת המטה התנועתי לתרבות שופכת אור על תכני הכנס: "השנה יתמקדו תכני המפגש, בסדנאות והרצאות סביב כמה נושאים, ביניהם הכוכב החדש בשכונה - "הרשת החברתית" - נלמד על דרכי הקמת קבוצה ברשת, דרכי השפעה ורתימת הרשת החברתית לטובת פעילויות תרבות בקיבוץ. נושא נוסף "פלייבק בקהילה" - בעזרת משחקי אימפרוביזציה נכיר כלי להתערבות או שיקוף של תהליכי שינוי בניה של קהילה בקיבוץ. סדנה נוספת, יישומית, תיוחד ל"אמנות הפרזנטציה והשכנוע", בערב נרקוד אל תוך הלילה, ולמחרת - סימולציה עם המשתתפים להמחשת חשיבות של שפת הגוף בדרך להעברת מסרים, ואמנות הויכוח ("דיבייט") - בניית טיעונים טובים בדרך להצלחה בשכנוע, ומופע אינטימי של השחקן-זמר משה בקר. הכנס בחסות קרן חבצלת. ניתן עדיין להירשם בטלפון 03-6925245 או בכתובת tarbut@tkz.co.il

 

לפרטים נוספים ולהרשמה - לחצו כאן

 

 

בחודש מאי - 17/5) תתכנס מועצת התנועה הקיבוצית ל"מועצתרבות", וזאת בהמשך לוועידת התנועה מחודש ינואר, בה הוחלט על המשך הדיון על "התרבות בקיבוץ". הצוות המכין, ריקי רז (מנהלת), שותפתה תלמה להב (הדרכה ושטח), עם שחקן החיזוק עמיקם אסם, ונציגי קיבוצים שונים מגבשים דיון משלושה היבטים: האחד - "תרבות קיבוצית" – האם יש כזאת, ואם כן - מהי. השני - התארגנות נכונה בקיבוץ לניהול חיי התרבות. ושלישי - מה יכולה להיות תרומת התנועה לקידום פעילויות תרבות בקיבוצים. חודש רקע ובקשה לרעיונות יישלחו לממלאי תפקידים בתרבות ובקהילה בימים הבאים.

 

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים