רינת גלילי - מנהלת חדשה לאגף החברה
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

רינת גלילי - מנהלת חדשה לאגף החברה

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 10.1.2012

 

רינת גלילי

רינת גלילי נכנסה לתפקיד ניהול אגף החברה במטה התנועה. רינת החליפה בתפקיד את רבקה וילנד (גזית), שניהלה את האגף בתשע השנים האחרונות. האגף מאגד מגוון מחלקות המספקות שירותים וידע לממלאי תפקידים בהנהלות קיבוצים ולחברי קיבוצים. מחלקות האגף הן המטה לצמיחה דמוגרפית, בריאות ורווחה, התחדשות, פרט - טיפול במחלוקות שבין הפרט לקיבוצו, ביטחון - הכנה לשירות בצה"ל וליווי בני ובנות קיבוץ בשירות, חינוך, ליווי מנהלי משאבי אנוש בקיבוצים, קידום נשים, ותרבות.

 

רינת גלילי היא חברת קיבוץ נירים, בת 52, נשואה ואם ל-4. היא בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בן גוריון, מטפלת משפחתית וזוגית ומדריכה מוסמכת בטיפול משפחתי. בעבר הייתה עובדת סוציאלית במועצה אזורית ובקיבוצי אשכול, רכזת ועדת שיקום וחינוך בקיבוצה, מנהלת מקצועית ב"מרכז לילד ולמשפחה" במועצה אזורית אשכול, מרצה במחלקה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בן גוריון ובשנים האחרונות מרצה במכללת ספיר, עוסקת בטיפול משפחתי וכיהנה כמזכירת קיבוצה.

 

אתגרים

 

"אני נכנסת לנעליה של רבקה שניהלה את האגף בתקופה לא פשוטה של יישום תקנות הסיווג ובטיפול יסודי בנושא הפנסיה" אמרה רינת בראשית השבוע. לדבריה, חשוב לה בשלב זה ללמוד את האגף על מחלקותיו המגוונות. "תהליכי השינוי וצמיחה דמוגרפית מסיבית במרבית הקיבוצים מציבים בפני התנועה והקיבוצים אתגר מורכב של עיצוב זהות הקיבוץ, בכלל זה חיבור בין החברים הותיקים למצטרפים חדשים. לאתגרים הללו ואחרים נדרשים ממלאי תפקידים בקיבוצים. באגף יש אנשי מקצוע מנוסים וביחד נפעל להיענות לצרכים המשתנים של חברי הקיבוצים והנהלותיהם", אמרה לי בראשית השבוע.

 

כתובת הדוא"ל של רינת היא rinat@tkz.co.il וניתן למצוא אותה בטלפון 03-6925245.

  

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים