התקבלה באהדה
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il
 

התקבלה באהדה

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית - 9.1.2012

 

אילנה היוז

אילנה היוז מקיבוץ עברון נבחרה באסיפת אהדה לתפקיד יו"ר הארגון. היא מחליפה בתפקיד את גדעון פלס מקיבוץ מחניים, שכיהן בתפקיד בעשור האחרון. אהדה הוא ארגון הורים מהקיבוצים, שהמשותף להם הוא קיומו של בן משפחה עם צרכים מיוחדים ומוגבלות.

 

ארגון אהדה פועל כקבוצה לעזרה עצמית במסגרת המרכז לייעוץ ושיקום של התנועה הקיבוצית. מטרת הארגון היא לסייע למשפחות ולבעלי תפקידים בקיבוצים להבטיח את צורכיהם של האנשים עם המוגבלות, היום ולעתיד. תחום פעילות נוסף הוא למיצוי זכויות אנשים עם צרכים מיוחדים ממוסדות המדינה, בייעוץ למשפחות ולבעלי התפקידים בקיבוצים לבניית הסכמות והסכמים ובפתרון מחלוקות.

 

מהפורום לקדמת הבמה

 

"את אהדה אני מכירה שנים ארוכות" אמרה אילנה בהתרגשות בדברים שנשאה לאחר אישור בחירתה. "מיקה, בתי הבכורה, בת 14, מתמודדת עם שיתוק מוחין ונכות מורכבת, ואני כאימא שלה מצאתי את עצמי במהלך השנים מתמודדת עם הצורך לתת תשובות במהלך החיים השוטף וגם להבטיח את עתידה. אנשי אהדה היו שם תמיד בשבילי כשהייתי צריכה אותם, לתמיכה ויעוץ". בשנים האחרונות הייתה איתה אילנה פעילה בתחום, מארגנת קבוצת תמיכה להורים, כותבת טור באתר להורים, לוקחת חלק בגיבוש הסכמי אהדה בקיבוצה, עברון, וניהלה פורום באינטרנט בנושא הורות לילד עם צרכים מיוחדים.

 

על הקרקע הפורייה הזאת נזרעה הידיעה על כך שגדעון, אחרי 10 שנים כיו"ר אהדה, מעוניין לסיים את תפקידו. הגשתי את מועמדותי בתחושה של שליחות ורצון לתרום ככל יכולתי בתחום המשמעותי הזה ושמחתי מאוד כשהתבשרתי שצוות האיתור מצא אותי מתאימה לתפקיד.

 

המייל של אילנה הוא ilanasarigh@gmail.com והסלולרי שלה 052-2361045

 

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים