מאה שנות קיבוץ, 270 קיבוצים, כתב חידה אחד
נייד: 050-7677913, פקס: 03-6951195, dover@tkz.co.il

19.7.2010

מאה שנות קיבוץ, 270 קיבוצים, כתב חידה אחד:

 

התנועה הקיבוצית משיקה את המשחק שישגע את המדינה

"מחפשים את מטמון המאה - בעקבות חמיצר ואוצרות הקיבוצים"

עם פרסים בשווי 250,000 ₪

 

ביום רביעי (21/7) מתחיל משחק "מחפשים את מטמון ה-100 - בעקבות חמיצר ואוצרות התנועה הקיבוצית". המשחק הוא חוויה מהנה לכל המשפחה - סבים, הורים וילדים, אשר 'יחרשו' בחודשים הקרובים את הקיבוצים, בניסיון לאתר את "קיבוץ המטרה" - בדרום, בצפון או במרכז הארץ - ולזכות בפרסים בשווי של 250,000 שקל - מתנת תאגיד "משקי הקיבוצים".

 

המשחק ילווה בקמפיין פרסומי רחב היקף, אשר יקדם את הפעילות ויעניק חשיפה רחבה לחגיגות "מאה שנות קיבוץ".

 

"מחפשים את מטמון ה-100 נהגה על ידינו מתוך כוונה לקרב את המוני בית ישראל אל הקיבוצים, במלאת מאה שנים לקיבוץ" אומר מזכיר התנועה הקיבוצית, זאב (ולוולה) שור. באמצעות המשחק יכירו רבים את פריסת הקיבוצים לאורכה ולרוחבה של המדינה, את ימי ראשית ההתיישבות, את תרומתם של הקיבוצים להקמת המדינה, לביטחונה ולביסוסה, ואת הישגינו - בחינוך, בחקלאות, בתעשייה, בתרבות, ביצירת חברה רווחה, ואת הצמיחה המאפיינת את מרבית הקיבוצים כיום, לאחר שני עשורים של משבר כלכלי וחברתי" הסביר שור.

 

כתב החידה

"בנקודת המטרה - ראות טובה עד שש

תופסים צד בכיוון אחת שלושים וחמש

שישים ושבע הוא רמז לאתמול

גלו קיבוץ כפול - הפתרון משמאל" 

 

המשחק:

באתר המשחק www.matmon100.co.il ימצאו המשתתפים הוראות, הסברים ורמזים במרכז עמוד הבית נמצאת החידה בה מוצפן שמו של "קיבוץ המטרה". בשלושת החודשים הקרובים ינסו המתמודדים לפצח את מרב סימני הדרך, משתתף אשר פיצח את 21 סימני הדרך קיבל רשימה של 21 קיבוצים. באחד מהם נמצא המטמון. כל שנותר הוא לאשש את כיווני החיפוש באמצעות ביקור בקיבוצים ולשגר ב-SMS את שתי מילות הפתרון.

 

הפרסים במשחק הם מתנת קבוצת "משקי הקיבוצים", וחברות הבנות - leas4u, כנפי משק, ישראcar. הפרס הגדול הוא מכונית משפחתית מדגם "קיה" פורטה, וטיסה זוגית מסביב לעולם. מדי שבוע יוגרלו פרסי משנה מפנקים לחברי הקבוצה בפייסבוק.

 

כתובת אתר המשחק www.matmon100.co.il

 

 

לפרטים נוספים: אביב לשם 050-7677913 / מורן מאיר 052-4676353

סרטוני קיבוצים
סיפורי קיבוצים
עיתונות קיבוצית
חדש באתר הקיבוצים
מטה התנועה
מסמכים אחרונים
ארועים קרובים