נמרוד (נימי) לנגר לקונגרס הציוני
נמרוד (נימי) לנגר לקונגרס הציוני

 
שמי נמרוד לנגר, בן וחבר קיבוץ גשר-הזיו. אני עוסק בעריכת דין-בלשכת הסיוע המשפטי-חיפה וכבורר מטעם המוסד לבוררות של התנועה ומטעם רשם האגודות השיתופיות.

 
יחד עם קבוצת חברים, הקמנו קואופרטיב ואני גאה לשמש עתה כמזכיר הקואופרטיב ששמו בטוח יחד - ליווי טיולים.

 
בעבר היותר רחוק הקמתי עמותה בשם שלוש השיקמים הפעילה בקידום החיים והסביבה בגליל המערבי, רכזתי והקמתי את עמותת הטלויזיה הקהילתית בגליל המערבי, עסקתי בחינוך, שימשתי בכבוד רב כמזכיר חברתי בקיבוצי, וזכיתי להיות שליח ברוסיה מטעם הסוכנות ויזמתי פרויקטים של תיעוד מבוגרים מהקהילה היהודית בוונקובר, קנדה.

 
הקונגרס העומד בפתח הוא הזדמנות לעבוד יחד ולקדם את ערכינו היהודיים הבסיסיים: ערך שוויון האדם ודמוקרטיה. ציונים מכל העולם ומישראל נפגשים למטרה אחת מרוכזת- לפעול לציונות של 2015. ציונות של 2015 אשר יותר מבנייה במובן הפיזי הינה בניה במובן הערכי, החברתי והתרבותי. אם אבחר אפעל בכל כוחי ומרצי לנצל את ההזדמנות שנתנה לי ולפעול לכך שהקונגרס יהווה בסיס ליצירת והידוק קשרים למטרה משותפת זאת אשר בה אני מאמין בקנאות.

 
אני מצטרף ודאי לקריאה לכם צירי הועידה של מחוז הקיבוצים, אנא עשו מאמץ להגיע ולהצביע. חשוב לתת לנו שרוצים להיות הנציגים שלכם את הכלים להצטרף אליכם לעבודה.

 
אישית כמובן אשמח להיבחר לקונגרס ולייצג אתכם בכבוד.

 
ב ב ר כ ה
נמרוד (נימי) לנגר, עורך דין

www.nlanger.co.il


מזכיר בטוח יחד-אגודה שיתופית בע"מ
קואופרטיב מלווי טיולים, אגודה שיתופית בע"מ
הצטרפי בפייסבוק או צפה בנו באתר אנטרנט
טלפון 052-3259284


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית