מכתבים של אלון שוסטר, יגאל צחור ואיתן ברושי לפרסום לקראת הבחירות

שלום,

 

ראו בבקשה חומרים להפצה ולפרסום בקיבוצכם.

 

מצ"ב:

·         פניה של אלון שוסטר לחבריו בעוטף עזה: "חשוב מאד שמעמדנו, אנשי הקבוצים במפלגת העבודההמחנה הציוני יתחזק מאד בבחירות אלו. ההצבעה למחנה הציוני היא תנאי הכרחי ליצירת רוב מאסיבי בכנסת, שיביא את הנשיא להטיל את הרכבת הממשלה על יצחק הרצוג. זה בידינו".

·         מכתב מרגש שכותב יגאל צחור (מרביבים) לנכדו תומר: "צריך להתנתק מראש הממשלה הזה, כי הוא כבר מזמן לא מחובר אלינו, אנחנו נתחבר ביום הבחירות למחנה הציוני, כדי להבטיח לך (תומר) עתיד של תקווה ולא עתיד של הפחדות בצל המלחמות, הטרור והגרעין. זה לא גזרת גורל, ההכרעה בידינו".

·         איגרת איתן ברושי לחברי וחברות הקיבוצים: "על מנת לחזור למנהיגות שפויה ונכונה לאזרח, ולקיבוץ בפרט, יש לחזור למשנת רבין ולהוביל לשינוי סדרי העדיפויות! כחברי קיבוצים סבלנו ממשלה גרועה שלא ראתה לנגד עינה את טובת פיתוח ההתיישבות והחקלאות. הממשלה היוצאת התעלמה, ופגעה באותם יסודות עליהם בנויה המדינה והתנועה הקיבוצית: ביטחון, חינוך, התיישבות וחקלאות".

 

כאמור כל החומרים הללו מיועדים להפצה באמצעי התקשרות המקובלים בקיבוצכם (מיילים, לוח מודעות, תאי דואר וכדומה). נשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה ופנייה.

 

חניק מרשק

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית