המשך הערכות בחירות לכנסת ה-20 - חוזר מספר 2

19.2.2015

 

 

לכבוד:

נאמני מפלגת העבודה והמחנה הציוני בקיבוצים

 

שלום לכולכם/ן,

 

המשך הערכות בחירות לכנסת ה-20 - חוזר מספר 2

 

על אף מזג האוויר הסוער אנו ממשיכים לנוע ולהתקדם להשגת המטרה להחלפת השלטון. בפנינו עומד אתגר אשר מחייב את הירתמותכם המלאה לעשייה אשר תביא לשינוי המיוחל.

 

תוכנת "ישראלי":

 

לכל מי שהיה בתדריך שהתקיים במפגש המחוז השבוע, ולאלו שלא הגיעו. אנו יוצאים לדרך ביממה הקרובה במימוש הפעילות בכל הקשור לתוכנה הממוחשבת "ישראלי". התוכנה מהווה את ספר הבוחרים של הקיבוץ. מטרותיה:

1.      הקמת קבוצות חברים שיסייעו בידכם בהמרצה ביום הבחירות. אנו מציעים להקים קבוצות של כמה עשרות חברים (30 למשל), כשבראש כל קבוצה יעמוד חבר/ה שייקח על עצמו את האחריות והקשר עם בעלי זכות ההצבעה בקיבוץ ורצוי גם אלו שהם מחוץ לקיבוץ.

2.      קיום שיחות שכנוע עם החברים ובעלי זכות ההצבעה בקיבוצך, אשר מופיעים תחת הקטגוריה של מתלבטים.

3.      אני מבקשת להתקדם עם הפעילות הזו, המהווה את הבסיס לפעילות בכל קיבוץ וקיבוץ, להשגת המטרה - שכלל החברים התומכים במחנה הציוני יממשו את זכות ההצבעה בקלפי.

4.      כל אחת ואחד שיש לו מייל יקבל במייל עם הלינק פרטים להדרכה כיצד לפעול עם התוכנה. מוקד לברור פרטים: 1-700-504-525.

5.      בכל מקרה של צורך בעזרה או קשר ניתן לפנות לרועי מרגלית (אזור מרכז-צפון): 050-6619880 או שוקה אלימה (אזור מרכז-דרום): 054-5261613.

6.      חשוב מאוד לנסות ולגייס בקיבוץ "מעצבי דעת קהל", אשר יסייעו בידכם בתהליך השכנוע

.

מבצע פעילות של התנועה הקיבוצית בצמתים ברחבי הארץ:

חלק מהפעילות להגברת המעורבות של כלל החברים ובני הנוער והגברת הנוכחות וההשפעה על כלל אזרחי ישראל - היא פעילות מעבר "לחצר הקיבוץ", כמו שילוט, נוכחות בצמתים ועוד.

 

1.      ביום שישי ה- 13.3.2015, בין השעות 10.00 עד 14.00 נצא כולנו - חברים, בני נוער וילדים, כל קיבוץ בצומת הקרובה לביתו, להפגין נוכחות ולהעביר את המסר של תמיכה במחנה הציוני. נא רשמו בפניכם תאריך זה ותתחילו להיערך כל אחד בביתו הקיבוצי. אנו נעדכן בהמשך השבוע הבא בכל הנוגע למבצע זה. מבקשת ליידע בכל אמצעי התקשורת בקיבוץ על המועד הנ"ל. זאת יש לדעת- כוחנו בעוצמתנו!.

2.      הצבת שילוט בולט בשטחי הקיבוצים: המטרה של מבצע זה לצבוע בענק את התנועה הקיבוצית באמצעות שילוט גדול ובולט של המחנה הציוני. באמצעות "עגלת ביניים" של הכותנה, משטחי כותנה, או כל אמצעי אחר עליו ניתן לפרוס פלריג שגודלו בין 10 ל-20 מטר. נהייה עמכם בקשר במהלך השבוע הבא.

 

גמר איוש קלפיות:

 

כל מי שעדיין לא אייש את הקלפי בתפקיד מטעם מפלגת העבודה או מפלגת התנועה בקלפי (יו"ר, סגן, חבר, או משקיף- היכן שאין איוש של העבודה או התנועה)- נדרש לעשות זאת בימים הקרובים בלבד. חומרים רלבנטיים לכך קבלתם במהלך השבועיים האחרונים.

 

שיהיה לכולנו סוף שבוע חמים ורגוע.

 

בברכה

חניק מרשק

מזכירת מחוז הקיבוצים

 

העתק:

איתן ברושי - יו"ר המחוז

שוקה ורועי - רכזי אזור

רכזי שטח

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית