לאה פדידה - מנהיגה חברתית. בוחרים אחת משלנו (49)

ב-13 לינואר, נבחר כולנו את הרשימה שתייצג את מפלגת העבודה בבחירות. לאחר שנים של פעילות במפלגה ומתוך היכרות מעמיקה עם חברי המפלגה, ברור לי שמפלגת העבודה תציב בבחירות הקרובות נבחרת איכותית של נשים וגברים בעלי ניסיון בתחומי חיים שונים, המייצגים בצורה טובה וראויה את ערכי המפלגה ואת דרכה.

 
החלטתי להתמודד לרשימת העבודה לכנסת מכיוון שאני מאמינה במפלגה ובערכיה וסבורה כי מפלגת העבודה היא היחידה שיכולה להנהיג מדיניות חברתית הוגנת ולהוביל לסיום הסכסוך המדיני.

 
אני מאמינה שהפוליטיקה היא כלי לעיצוב סדר היום. הפוליטיקה היא שליחות ומקצוע דרכה אנחנו הופכים את הדגלים שאנחנו מאמינים לכדי מדיניות.

 
אני מגיעה מתוך עשייה וניסיון פוליטיים של שנים ברמה המוניציפלית בעירי יקנעם, ברמה הארצית בהובלת תהליכים ופרויקטים לטובת אוכלוסיות שונות ובמפלגת העבודה שבה אני מכהנת כראש אגף החברות, אני חברה במוסדות המפלגה, הקמתי את חוג "עת נשים" ונאבקתי רבות על עיצוב דמותה.

 
אני גאה לעמוד כיום בראש אגף החברות, אגף תוסס ופעיל שמורכב מחברות המפלגה הפועלות ביחד לקידום מעמד האישה.

 
כחברת כנסת בכוונתי לעסוק בנושאים החשובים לנו, האזרחים מן השורה – החזרת סדר היום החברתי, חיזוק הרשויות המקומיות, חינוך, כלכלה הוגנת, צדק סביבתי וקידום מעמד האישה. כמי שגרה בפריפריה, אני מבינה את החשיבות בקידום שוויון הזדמנויות לפריפריה. אשתף פעולה עם כל חברי הבית בכדי לקדם את הנושאים הללו אשר משפיעים על כולנו.

 
יחד יצאנו להפגין ברחובות, יחד ניהלנו מאבקים חברתיים ויחד פעלנו לחיזוק המפלגה. כעת, אני מבקשת את תמיכתכם כדי להמשיך את העשייה המשותפת הזו מכנסת ישראל.

 
שלכם,
לאה פדידה


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית