איתן שוורץ: ב-13 בינואר בוחרים באיתן שוורץ לכנסת (53)

/Pulseem/ClientImages/3320///ee1.jpg

 

 
נעים מאוד, שמי איתן שוורץ, אני בן 40 ומתגורר בתל־אביב עם אשתי רעות ושלושת ילדנו. אני מומחה למדיניות חוץ, דיפלומטיה והסברה, ובשנים האחרונות מכהן כיועצו הבכיר של ראש עיריית תל־אביב-יפו רון חולדאי לנושאים בין-לאומיים. כשותף מרכזי להצלחה האדירה שהעיר זוכה לה ברחבי העולם, אני מתכוון לרתום את היכולות והכישורים שלי בכדי להאבק בכנסת על מעמדה של ישראל, על כלכלתה ועל דמותה בעולם.

 

 

/Pulseem/ClientImages/3320///EEE5.jpg

 

 
 
בעשור האחרון מתנהל קמפיין בין-לאומי לבידוד ישראל. החרמת סחורות ישראליות, סירוב לפרוק אניות ישראליות בנמלים, הפגנות מול רשתות המציעות תוצרת ישראלית – לכל התופעות האלו היו עד היום תוצאות דרמטיות על מפעלים, יצרנים, יצואנים וחברות כלכליות; והתופעה רק תלך ותחמיר אם ישראל לא תייצר תהליך אמיתי להסדר מדיני – ובמקביל תפעל בזירה הבין-לאומית נגד החרם.
בניגוד למעמד המשוקץ אליו הידרדרה ישראל, העיר תל-אביב-יפו דווקא פורחת בזירה הבין-לאומית: פריחה זו היא תוצאה של מדיניות המקדמת עיר פלורליסטית, יצירתית וחופשית – לצד עבודת מיצוב בין-לאומית עקבית. ההצלחה שהעיר תל-אביב-יפו זוכה לה ברחבי העולם, היא הוכחה לכך שחרמות ונידויים הם לא גזרת גורל. כחבר כנסת,ארתום את היכולות והכישורים שלי להחזיר את ישראל למקומה הראוי בזירה הבין-לאומית, ולמאבק להצלת הכלכלה הישראלית בשווקי העולם.
 
הנה כמה מההישגים שלי:
 מאבק בחרם הבין-לאומי על ישראל: ייזום מאות כתבות חיוביות בתקשורת הבין-לאומית;  הפעלה של מאות מתנדבים ברשתות החברתיות, בשפות שונות, למאבק בחרם; פעילות אינטנסיבית מול מוסדות תרבות ואקדמיה בכל העולם.
 קליטת אלפי עולים: הובלת תוכנית להכפלת המשאבים וכוח האדם לקליטת עולים בתל־אביב, על רקע מיצובה של העיר כיעד מס 1 להגירה של צעירים יהודיים מהעולם.

 מיצוב בין-לאומי: ייזום של עשרות אירועים בעולם לעידוד תיירות, השקעות וחשיפה לתל־אביב, על קהילותיה השונות; פיתוח תוכניות להכפלת מספר הסטודנטים הבינ״ל במוסדות האקדמיה במטרופולין תל־אביב; פיתוח תוכנית למשיכת הפקות קולנוע וטלוויזיה מהעולם.
 מאבק למען מבקשי מקלט: הובלת המאבק להסדרת מעמד הפליטים והתווית מדיניות.
 

 

עשינו את זה בתל-אביב, בואו נעשה את זה יחד בכנסת!מהתקשורת: כתבה בג'רוזלם פוסט | כתבה בטיים אאוט
 

 

מוזמנים ליצור איתי  קשר: F איתן שוורץ

 

eytan.mate@gmail.com | 054-794-9417 | 

 

 

 

 

 

 

/Pulseem/ClientImages/3320///eytan-banner_53b.gif

ב-13 בינואר בוחרים באיתן שוורץ לכנסת

 

 

/Pulseem/ClientImages/3320///unnamed.jpg

 

המגזין היוקרתי מונוקול הכתיר את איתן שוורץ כאחד מעשרת המומחים הגדולים בתחומו בעולם

/Pulseem/ClientImages/3320///e4.jpg

 

איתן מנחה מפגש שגרירים שכינס יו"ר המפלגה הרצוג במהלך מבצע צוק איתן


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית