אלדד יניב: בואו נחליף את ביבי ונחזיר את התקווה. זאת העבודה

אני אלדד יניב, בן 46, נשוי + 3, ואני מתמודד בפריימריז של מפלגת העבודה, כדי לעזור לה להחליף את השלטון ולהחזיר את התקווה לאזרחי ישראל.

 

 

צפו בסיפור שלי, כפי שסופר בכתבה בתכנית "אנשים" בערוץ 2 השבוע. לחצו כאן לצפיה >

 

/Pulseem/ClientImages/3320///e1.jpg

 

אני עיתונאי, חבר במטה הלאומי ללוחמה בשחיתות שהקים מבקר המדינה לשעבר מיכה לינדנשטראוס, מרצה למדיניות ציבורית במרכז האקדמי פרס, בקריה האקדמית אונו ומרכז קבוצת לימוד למאבק בשחיתות במרכז הבינתחומי הרצליה. לשעבר ראש המטה האישי של ראש הממשלה ושר הביטחון אהוד ברק לצידו של יצחק הרצוג כמזכיר הממשלה, היועץ המשפטי של מפלגת העבודה לצידו של אופיר פינס כמזכ״ל, ראש מטה מפלגת העבודה לצידו של ח״כ איתן כבל כמזכ״ל. מוניתי על ידי מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס לחבר בוועדה למאבק בקשרים הפסולים בין ההון לשלטון.

 

 

מפלגת העבודה הקימה לקראת הכנסת ה-20 מחנה ציוני ודמוקרטי גדול ומרשים. המחנה הציוני בראשות מפלגת העבודה ויצחק הרצוג מועמדה לראשות הממשלה, יכולים לחולל תיקון גדול בישראל, אם העם ייתן צ'אנס. אני רוצה להיות חלק מהמחנה הזה, חלק ממפלגת העבודה שמובילה אותו וחלק מהתיקון הזה שמגיע לחברה הישראלית.

 

כלכלה שסופרת אנשים. ציונות. ביטחון ומאבק לשלום. ודמוקרטיה. אני מקווה שתתנו לי צ׳אנס לתרום מניסיוני ומכישוריי לייצג אתכם/ן בגאווה ולתת למחנה השני פייט. זאת העבודה.

 

/Pulseem/ClientImages/3320///e2.jpg

 


בוז'י הרצוג ברך על התמודדותי בפריימריז:
 "אני שמח על העניין הרב שמעוררות הבחירות המקדימות במפלגת העבודה ועל העובדה שאנשים מוכשרים כמו אלדד יניב יתמודדו על מקום ברשימה".

 

ח"כ שלי יחימוביץ התארחה יחד אתי בתכנית הבוקר של ערוץ 2, ברכה על הצטרפותי ונתנה לי טיפים למרוץ. לחצו כאן לצפייה באתר שלי >

 

ראש עיריית ירוחם מיכאל ביטון תומך בי גם הוא: "אלדד יניב מכר וידיד שלי כבר כמה שנים. אלדד מאתגר את החברה הישראלית כל יום ומאתגר את עצמו בכך שבחר לא לצפות מבחוץ אלא להיכנס ללב הענין בדמות מועמדות לתפקיד חבר כנסת במפלגת העבודה.

 

נועה רוטמן, נכדתו של יצחק רבין, פרסמה תמיכה בי: "הפריימריז של מפלגת העבודה יצאו לדרך. חבר טוב שלי יתמודד. קוראים לו אלדד יניב. הוא כבר בחש, עשה, מינה, פיטר, פוטר, לוכלך, לכלך והתלכלך. עכשיו, אני משוכנעת ובטוחה שהוא בא לעבוד. ומה שמעניין אותו הוא העתיד שלנו כאן. וכאלה אנשים בדיוק צריכים להיות בכנסת. בהצלחה!" 

 

גם אופיר פינס, לשעבר מזכ"ל מפלגת העבודה פרסם תמיכה: " שמחתי לראות שאלדד יניב חזר למפלגת העבודה ומתמודד לכנסת. אלדד עשה דרך ארוכה ומורכבת. הוא מוכשר, מחויב לשלטון החוק ומגיע ממקום של תיקון ושליחות. אני אתמוך בו בבחירות הפנימיות בעבודה כי מגיע לו ומשום שהוא יכול לסייע לעבודה בדרכה להחלפת השלטון." 

לחצו כאן לקריאת הפוסטים המלאים מהתומכים באתר שלי >

 

 

 

/Pulseem/ClientImages/3320///e3.JPG

 

 

בשבועות האחרונים אני מסתובב בארץ ופוגש פעילים וחברי מפלגה. אני מגלה אמונה גדולה ביכולת שלנו להחליף את השלטון ולהחזיר את התקווה לאזרחי ישראל.

 

 

 

/Pulseem/ClientImages/3320///e5.JPG

 

 

לצפייה בתמונות נוספות מהימים האחרונים לחצו כאן >

 

 

אני מבקש מחברי המפלגה לתמוך בי בפריימריז לעבודה כדי שאוכל לפעול כחלק מהמחנה הציוני הרחב ולהילחם על ישראל שלנו. 

 

אני מזמין אתכם/ן לעקוב אחרי בפייסבוק ולקבל ממני עדכונים שוטפים על הפעילות, וגם פרשנות אקטואלית על המתרחש במדינה. לחצו כאן לפרופיל שלי >

 

המטה שלי פועל מזה מס' שבועות ברחוב המסגר 1 בת"א מהבוקר ועד הלילה. אני מזמין כל אחד ואחת מכם/ן לבוא ולבקר.

 

אם תרצו גם לעזור לי בהתמודדות, אודה לכם ולכן בכל ליבי. חברי שולי שינדל מרכז את פעילות התומכים והמתנדבים במטה שלי, והוא מחכה לשמוע ולקבל בחיבוק כל מי שירצה או תרצה לעזור. הטלפון שלו הוא 0523-292427, וכתובת הדוא"ל היא help@eldadyaniv.com.

 

עם שולי עובדות גם שרון שני, שמרכזת את הפעילות בקיבוצים, ועדי שמרכזת את מטה יום הבחירות. אפשר ליצור קשר עם שתיהן דרך הדוא"לhelp@eldadyaniv.com.

 

בואו נחליף את ביבי ונחזיר את התקווה

 

 

/Pulseem/ClientImages/3320///e6.jpg


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית