ח'כ איתן כבל: מנצחים ביחד!

 

מנצחים ביחד!

 

 

 

חברות וחברים יקרים,

 

״מנצחים ביחד״ זו אינה סיסמת בחירות - זהו הערך שלאורו אנו צועדים בקמפיין הזה, שבו כל אחד מאיתנו איפסן את האגו האישי לטובת המטרה המשותפת; ולא פחות חשוב מכך - ״מנצחים ביחד״ זו אינה סיסמה כלל - זו המציאות!

 

קל מאוד לזרוק לחלל האוויר סיסמאות נשגבות, אולם המהלך האצילי של חברי יצחק הרצוג הוכיח כי בשבילו המטרה המשותפת באמת חשובה לאין שיעור מהאמביציה האישית. רק לפני שבועיים-שלושה טענו הפרשנים שהרצוג ״לא ממריא״ ושהבחירות מיותרות שכן ברור שביבי עומד לנצח, ואילו כעת המפלגה נוסקת ואנו עומדים על סיפו של מהפך היסטורי.

 

 

הממשלה שנקים, לראשונה מזה 15 שנים, תחלץ את המדינה מהקיפאון המעיק שבו היא שרויה תחת שלטון נתניהו, תחדש את התהליך המדיני ותחזיר את הצדק החברתי וצמצום הפערים למרכז סדר היום. האיחוד החדש גם נכון מבחינה פוליטית, שכן הוא יוצר שלם שגדול מסך חלקיו. יעידו על כך הטלפונים הרבים שאני מקבל ממועמדים חדשים ששוקלים להתמודד לנוכח הסקרים המחמיאים.

 

אני גאה בחברותיי וחבריי לסיעה, שנתנו אתמול רוח גבית ליו״ר כפי ששנים כבר לא הייתה במפלגת העבודה. אנו נכנסים לשלב המכריע של הקמפיין כשהמומנטום לצידנו, ואני מוכרח להודות שאני נרגש! אסור לנו לפספס את ההזדמנות הזו - על כל אחת ואחד מאיתנו מוטלת החובה להתגייס למען המטרה המשותפת. זה לא יהיה קל, אבל זה בהישג יד.

 

תתחילו להתרגל: מפלגת העבודה חוזרת לשלטון!

 

שבת שלום וסופ״ש נעים,

איתן כבל

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית